GTX 1660 Ti ve i5 9600K Sistem Toplama

Ramleri 2666 mhz veya 3000 mhz alabilirsin. Harddisk olarak 3.5" tercih edebilirsin rpm leri daha fazla olur.
ramleri bende yükseltmek isterim ama anakarta uyumu olması için anakart fiyatını çıkarmam gerek . Bide bu topladığım bilgisayar 9bin lira yani 10 bin çok olur

Sevgili " Konu Sahibi " arkadaşım. Bende senin alacağın ürünleri değiştirerek daha güzel bir sistem topladım. Fiyatı en hazla 8247 TL tutuyor. Sistemi biraz sonra seninle paylaşıcağım.

Eğer " Ekran Kartı "nı " rx 590 " seçersen sistem " 7515 TL " tutuyor. Eğer " Ekran Kartı "nı " gtx 1660 ti " seçersen sistem " 8247 TL " tutuyor. HDD'nin indirimi varır. 14 saat sonra fiyatında 100 tl'lik bir artış olacak haberin olsun.
Kasa ve sıvı soğutucuyu " RGB " seçtim haberin olsun. Eğer " RGB " olmayacak şekilde alırsan 200 - 250 TL daha düşer. Haberin olsun.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim bu kadar uraşmışsın ama ben tek bi yerden toplamak istiyorum ve taksit ile alacağım Bide ekran kartı asus gtx 1660 ti , rx 590 arasında 20 fps lik bir fark var ondan onu almak istiyorum.
Anakart, Ram ve kasayı değiştridim kasada 600 w geliyo yani 650 w lık güç kaynağını kaldırdım.
Anakart : Gigabyte Z390 UD Intel Z390 Socket 1151 DDR4 4266MHz(O.C.) Anakart
Ram : GSKILL 16GB (2x8GB) SniperX DDR4 3200Mhz CL16 1.35V Dual Kit Ram
Kasa : Xigmatek GLARE 7A 600W 80+PLUS Temper Camlı 4 Adet Kırmızı Led Fanlı Atx Kasa

Önemli değil, ne demek. Benim aklıma gelemedi kusura bakmayın. Ürünlerin web sayfaları ve inceleme videolarına bakmayı unutmayın.

402202

9 bin lira civarı bütçeniz varsa RTX 2060 içeren bir sistem alabilirsiniz. Ekteki sistemi almanızı öneririm. Toplam 9.282 TL tutuyor.

Anakart Z390 çipsetli daha güncel bir model. RAM 3200 Mhz. Ekran kartı RTX 2060 daha üst bir model. Kasa daha iyi bir model hem hava akışı bakımından hem de marka kalitesi açısından.

Sadece SSD'yi Corsair MP510 480 GB modelinden seçtim. Okuma yazma hızları Samsung 970 Evo ile hemen hemen aynı ama depolama miktarı daha yüksek. Dilerseniz Samsung 250 GB 970 EVO Plus'ı da alabilirsiniz.

Ürünleri sadece bir yerden almak istiyorum dediğiniz için Sinerji'den topladım bütün sistemi. Gayet güvenilir bir sitedir. Farklı yerlerden almak isterseniz eminim daha uygun fiyata alabilirsiniz.

Güzel bir bilgisayar toplamışınız ve benimkine benziyo fakat ben bunu 6 taksit ile alacağımda bunun fiyatu uçar en azından vatanda yapı kredi ile alacağım ve fiyata artış olmuyo siz eniyisi bu benim toplayacağım birgisayar üzerinde bir değişklik yapsanız sevinirim

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    57,4 KB · Görüntüleme: 79
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı