GTX 1660 Ti ve Ryzen 5 2600 Bilgisayar Toplama

Fiyat yüksek olunca niye bu kadar pahalı diyorsunuz. Ucuz olunca da niye bu kadar ucuz diyorsunuz. En iyisi gidin yüksek fiyatlısını alın siz.
Geçen yıl Türkiye'den editörler FSP'nin Hydro G serisi üretilen fabrikayı gezmişlerdi. Aynı markanın üst serisi ile alt seriler marka dışında hiçbir ortak yönü yok. Parçalarımı ucuz PSU'lara emanet edecek kadar zengin değilim.

Merhaba dostum. Bayağıdır geri cevap yazan olmamış az önce rastladım.

Evet güvenilir bir marka. Fakat, kartın soğutma tasarımı kalitesiz malzemelerden oluştuğu için birkaç derece fazla ısı alma ihtimaliniz var. Bir de, Inno3d her ne kadar ucuz ve performanslı ürünler satsa da, ekran kartlarında Vram olarak bazen kalitesiz Vram'ler kullanırlarmış. Detaylı bir araştırma yapıp, Vram'i Samsung olan bir ekran kartından alırsanız eğer, sizin için daha iyi olacaktır. Öte yandan, Inno3d, Gigabyte, Palit, Zotac gibi markalarda, diğer markalara göre daha fazla Coil Whine sesi mevcut oluyor. Buna dikkat ederek alırsanız bir probnlem yaşamayabilirsiniz.

Merhaba dostum. Bayağıdır geri cevap yazan olmamış az önce rastladım.

Evet güvenilir bir marka. Fakat, kartın soğutma tasarımı kalitesiz malzemelerden oluştuğu için birkaç derece fazla ısı alma ihtimaliniz var. Bir de, Inno3d her ne kadar ucuz ve performanslı ürünler satsa da, ekran kartlarında Vram olarak bazen kalitesiz Vram'ler kullanırlarmış. Detaylı bir araştırma yapıp, Vram'i Samsung olan bir ekran kartından alırsanız eğer, sizin için daha iyi olacaktır. Öte yandan, Inno3d, Gigabyte, Palit, Zotac gibi markalarda, diğer markalara göre daha fazla Coil Whine sesi mevcut oluyor. Buna dikkat ederek alırsanız bir probnlem yaşamayabilirsiniz.
Geriye hangi markalar kaldı kardeşim ? :D

Dostum sistemin gayet guzel msi gaming x den kesinlikle vazgecme sadece tek tavsiyem yukarida arkadaslarin dedigi gibi kaliteli marka bi guc kaynagi tercig etmelisin.thermaltek in smart psu lari cooler masterin lite serileri bile daha iyi bir sekilde isini gorecektir.fiyatlarida uygun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı