GTX 1660 Ti vs GTX 1660 Super

Bütçe
3000
Belli bir şey zaten mining yaptığı. Hatta o kadar uzun süre mining yapmış ki yeni bırakmış miningi. RX 6600 al hem çok çok daha fazla performans alırsın hem de tertemiz kart almış olursun.
Uzun süre yaptığından nereden anladınız hocam?

Uzun süre yaptığından nereden anladınız hocam?

Çünkü 2-3 senedir çok iyi kazandırıyordu mining. Özellikle Ethereum dahil çoğu kripto para tavan yaptı herkes kartları satın almaya başladı piyasada kart kalmadı herkes bulduğunu alıyordu. Bu 2 kartta 2019 çıkışlı olduğunu düşünürsek 4 seneye yakındır piyasada ve mining performansı belli. Bu arkadaşın kartları Mart-Nisan ayından sonra almasına imkan yok çünkü yavaş yavaş kripto paralar düşüşe geçiyordu herkes 1-2 ay önceden elindekileri çıkarmaya başlamıştı. O zamanlar alsa bile bu kadar sürede anca parasını çıkarmıştır diye düşünüyorum tabi madencilikten anlayanlar daha iyi cevap verir çıkarıp çıkarmadığını ama konu o değil. Diyelim ki Mart-Nisan aylarında aldı yine en az 8-9 ay mining yapmış oluyor. Bu en iyi ihtimal tabi onu düşünmek lazım. En kötü ihtimal ise bu arkadaşın bir kaç sistemi vardı yavaş yavaş satıyor elinde son kalan bunlar ve en az 2 yıldır mining yapıyor.

Çünkü 2-3 senedir çok iyi kazandırıyordu mining. Özellikle Ethereum dahil çoğu kripto para tavan yaptı herkes kartları satın almaya başladı piyasada kart kalmadı herkes bulduğunu alıyordu. Bu 2 kartta 2019 çıkışlı olduğunu düşünürsek 4 seneye yakındır piyasada ve mining performansı belli. Bu arkadaşın kartları Mart-nisan ayından sonra almasına imkan yok çünkü yavaş yavaş kripto paralar düşüşe geçiyordu herkes 1-2 ay önceden elindekileri çıkarmaya başlamıştı. O zamanlar alsa bile bu kadar sürede anca parasını çıkarmıştır diye düşünüyorum tabii madencilikten anlayanlar daha iyi cevap verir çıkarıp çıkarmadığını ama konu o değil. Diyelim ki mart-nisan aylarında aldı yine en az 8-9 ay mining yapmış oluyor. Bu en iyi ihtimal tabii onu düşünmek lazım. En kötü ihtimal ise bu arkadaşın birkaç sistemi vardı yavaş yavaş satıyor elinde son kalan bunlar ve en az 2 yıldır mining yapıyor.

Vallahi hocam öncelikle çok teşekkür ederim, adama o kadar güvenmiştim ki yani ama sizin dediklerinizi okuyunca çok mantıklı geldi çünkü iki kart en iyi mining performansı verenlerden dediğiniz gibi olma ihtimali çok yüksek ama ikinci el piyasasına baktığımda bu kartlar zaten 3500 TL civarı değil mi?

Vallahi hocam öncelikle çok teşekkür ederim, adama o kadar güvenmiştim ki yani ama sizin dediklerinizi okuyunca çok mantıklı geldi çünkü iki kart en iyi mining performansı verenlerden dediğiniz gibi olma ihtimali çok yüksek ama ikinci el piyasasına baktığımda bu kartlar zaten 3500 TL civarı değil mi?

3100-3800'e kadar gidiyor ama max ederi bence o değil sonuçta 3800-4200 civarına RX 6600'ler bulunuyor iyi modelleri dahil. İki kart arasındaki performans farkıan bakarsan YouTube üzerinden neden RX 6600'de ısrar ettiğimi anlarsın.

3100-3800'e kadar gidiyor ama Max ederi bence o değil sonuçta 3800-4200 civarına RX 6600'ler bulunuyor iyi modelleri dahil. İki kart arasındaki performans farkıan bakarsan YouTube üzerinden neden RX 6600'de ısrar ettiğimi anlarsın.

Evet hocam haklısınız bugün başka ilandan aynı fiyata RTX 2060 aldım en düşük 30 FurMark'ta en yüksek 71 derece oldu çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı