GTX 1660 Ti vs GTX 1660 Super

Bütçe
3000
Hocam yarın evine gidip test edeceğiz, birinin fiyatı 3000 diğeri 3050 TL yani aynı. Testi nasıl yapmalıyım acaba yardım edebilir misiniz?

500-600TL daha ekle git RX 6600 al çünkü o kartlarla kesinlikle uzun süre boyunca mining yapılmıştır. 5-8 Ay arası benim için alınabilir fakat en az 1.5 yıl veya daha fazla süre boyunca mining yapılmıştır. RX 6600 mining performansı düşük olduğundan dolayı için de rahat olur hem daha yeni bir kart.

Gigabeyte alın ısınma sorunu az.
Windforce modeli ise kötüydü diye hatırlıyorum soğutması. Ama diğer tarafta da TUF var ve TUF'ın iki farklı sürümü vardı, ilki ısınma sorunluydu diye hatırlıyorum. Ha ama bana kalsa ben de ısınmayı dert etmem fazla, Ti modelini tercih ederdim.

500-600TL daha ekle git RX 6600 al çünkü o kartlarla kesinlikle uzun süre boyunca mining yapılmıştır. 5-8 Ay arası benim için alınabilir fakat en az 1.5 yıl veya daha fazla süre boyunca mining yapılmıştır. RX 6600 mining performansı düşük olduğu için için de rahat olur hem daha yeni bir kart.
Hocam bir yerden anlayabilir miyim mining yapıldığını yarın elden testli alacağım çünkü?

500-600TL daha ekle git RX 6600 al çünkü o kartlarla kesinlikle uzun süre boyunca mining yapılmıştır. 5-8 Ay arası benim için alınabilir fakat en az 1.5 yıl veya daha fazla süre boyunca mining yapılmıştır. RX 6600 mining performansı düşük olduğu için için de rahat olur hem daha yeni bir kart.

Arkadaşın dediği doğru bunu bilerek alın ve alırken ne zaman aldığını sorun

Buna daha çok katılıyorum, az daha ekleme şansınız varsa RX 6600 almak çok daha iyi olur.
Hocam bir yerden anlayabilir miyim mining yapıldığını yarın elden testli alacağım çünkü?
Bakımları yapıldıysa anlaşılmaz.

Aralarındaki performans farkı çok küçük öyle %20 falan bir fark da yok taş çatlasa %5
Oyunlarda hissetmek neredeyse imkansız.
Hangisi daha iyi değerler veriyorsa onu alın ısınma olarak.

Adamın ilanlarında G3900 CPU Mining satışı falan var. Galiba dolandırılacağız yine.

Geri
Yukarı