GTX 1660 Ti vs RTX 2060

Bütçe
7509
Dostum istersen 1660 fiyatına GameGaraj'da INNO3D GeForce RTX 2060 X2 Twin var tavsiye.

Evet onu gördüm fakat anakart markası BIOSTAR yani güzel bir markadır ama bilemedim ve PSU GameGaraj PSU'su Corsair varken tercih edilmemeli bence ve Gigabyte RTX 2060 varken de INNO3D olmaz diye düşünüyorum bütçe varken en azından. Ama GTX 1660 Ti vazgeçtim... Teşekkür ederm fikrin için.

F/P kralı işlemci şu an i5 10400F hocam :D.

Öyle mi ya ama yani bilemedim ki :)
F/P kralı işlemci şu an i5 10400F hocam :D.

Evet onu gördüm fakat anakart markası BIOSTAR yani güzel bir markadır ama bilemedim ve PSU GameGaraj PSU'su Corsair varken tercih edilmemeli bence ve Gigabyte RTX 2060 varken de INNO3D olmaz diye düşünüyorum bütçe varken en azından.

Ayrıca forumda görebilirsin Gigabyte 2060 için çok fazla ısınıyor diyorlar. Ezber gitme bu konularda pişman olursun sonra. Sırf markası daha duyulduk diye sorunlu kart almana gerek yok. Almadığım için bilmiyorum ama dediğim gibi ısınma sorununu araştırırsan kendinde görebilirsin.

Değil ama pek Intel tarafında değilim diğer arkadaşlarda hep söylemiş bakacağım ama intelede.
RTX 2060 öneririm ancak muhtemelen sıfırdan sistem toplaman gerek, oyun için i5 10400F daha iyi olurdu mesela. PSU, kasa ve SSD'nin tam marka modeli ne?
Psu corsair ssd kioxia böyle birşeydi toshiba nın
Ayrıca forumda görebilirsin Gigabyte 2060 için çok fazla ısınıyor diyorlar. Ezber gitme bu konularda pişman olursun sonra. Sırf markası daha duyulduk diye sorunlu kart almana gerek yok. Almadığım için bilmiyorum ama dediğim gibi ısınma sorununu araştırırsan kendinde görebilirsin.

Evet duydum ama herkes bir yandan bir şey söylediği için çok karışıyor yani herkes farklı şey söylüyor.

Evet onu gördüm fakat anakart markası BIOSTAR yani güzel bir markadır ama bilemedim ve PSU GameGaraj PSU'su Corsair varken tercih edilmemeli bence ve Gigabyte RTX 2060 varken de INNO3D olmaz diye düşünüyorum bütçe varken en azından. Ama GTX 1660 Ti vazgeçtim... Teşekkür ederm fikrin için.

Bende sipariş verdim bekliyorum gelmesini bende ön yargı ile yaklaştım Gigabyte’a stres testinde 85 dereceyi görürken INNO3D 80-79 derece arasında kaldı ve o kadar fiyat farkını hak edeceğini düşünmüyorum.

Bende sipariş verdim bekliyorum gelmesini bende ön yargı ile yaklaştım Gigabyte’a stres testinde 85 dereceyi görürken INNO3D 80-79 derece arasında kaldı ve o kadar fiyat farkını hak edeceğini düşünmüyorum.

Ama şöyle düşünün stress testi açıkcası ben o kadar baskı uygulamayacağım işlemciye sizi bilemem sadece oyun oynayacağım biraz CS:GO tarzı.

Geri
Yukarı