GTX 1660 ve i5 9400F sistem Apex oynatır mı?

IGkale

Decapat
Daha fazla  
GTX 1660 6 GB, i5 9400F, 8 GB RAM sahibiyim. Sizce Apex Legends'i rahatça oynatır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1660 6 GB, i5 9400F, 8 GB RAM sahibiyim. Sizce Apex Legends'i rahatça oynatır mı?
Apex'İ fazla oynayan biri olarak şunu söyleyebilirim. 8GB ile drop yemen özellikle sis ve patlamalarda alacağın fps düşüşleri can sıkabilir. 1660 5600X ile optimium görüş ve fps ayarımda 120-180 fps alırken ram kullanımı 11'e dayanıyor.

RAM kullanımı noktasında çift kanal 16GB bellek kullanmama rağmen 1080p'de daha 8GB'ın üstünü görmedim, hatta VERY LOW ayarlarda 150-160 FPS civarı alırken bile çatışmalarda vs 7 GB'ı zar zor görüyordu bu sezon. @Elegant Lotus bilmiyorum bu oyunda sis efekti RAM mi şişiriyor böyle bir şeye hiç rast gelmedim belki arka planda gereksiz ıvır zıvır açtığınız şeyler de etkileyebilir, ben genelde işime yaramayan bir şey açmıyorum arka planda belki o yüzden de olabilir..

RAM kullanımı noktasında çift kanal 16 GB bellek kullanmama rağmen 1080P'de daha 8 GB'ın üstünü görmedim, hatta Very Low ayarlarda 150-160 FPS civarı alırken bile çatışmalarda vs 7 GB'ı zar zor görüyordu bu sezon. @Elegant Lotus bilmiyorum bu oyunda sis efekti RAM mi şişiriyor böyle bir şeye hiç rast gelmedim belki arka planda gereksiz ıvır zıvır açtığınız şeyler de etkileyebilir, ben genelde işime yaramayan bir şey açmıyorum arka planda belki o yüzden de olabilir.

Bilmiyorum artık. Ben oyunu düşükte oynamam. Bazı görsel detaylar lazım olabiliyor. Karakteri algılama gibi şeyler için. Orta'Ya dayandığında 11'i gördüğünü gördüm.

Geri
Yukarı