GTX 1660 ve Ryzen 5 2600 Sistem Toplama

Bro itopya dan veya vatan dan alınacak!! Teşekkürler gene de tavsiyen için

Bütçe bu kadar yetti reis

Teşekkür ederim fakat bunların anakartiyla Msi b450 m ben plus' ın ne farkı var, ve oyunlarda fps acısından birşey değiştirir mi ?

Ekran kartının msi 1660 veya asus tuf 1660 olması birşey değiştiriyor mu ??

Hocam niye illa İtopya. Belirtmem gerekir ki İtopya'nin müşteri hizmetleri çöp. Sinerji'nin müşteri hizmetleri daha iyidir.

Normal bir kullanıcıyı üzecek anakartlar değil onlar. Arkadaş zaten pek PC'den anlamıyorum diyor R5 2600 ile ekstra limitlerde OC yapacak değil. Ayrıca normal bir kullanıcı için 2x8 GB RAM yeter 4 slot çok aranacak bir özellik değil. Cebini düşünerek en fiyat performans ürünü almasını öneririm ben.
Anakarta pek takılma. 4000 TL fiyat bandında R5 2600 ve GTX 1660'ın yanına alabileceğin en iyi parçaları almaya bak. Vatan'da benim önerdiğim sistemi gidip yakınında mağazada gör incele gerekirse. Vatan güvencesi bence senin için daha iyi olur canlı yardım ve destek alma durumlarında.

Normal bir kullanıcıyı üzecek anakartlar değil onlar. Arkadaş zaten pek PC'den anlamıyorum diyor R5 2600 ile ekstra limitlerde OC yapacak değil. Ayrıca normal bir kullanıcı için 2x8 GB RAM yeter 4 slot çok aranacak bir özellik değil. Cebini düşünerek en fiyat performans ürünü almasını öneririm ben.
Anakarta pek takılma. 4000 TL fiyat bandında R5 2600 ve GTX 1660'ın yanına alabileceğin en iyi parçaları almaya bak. Vatan'da benim önerdiğim sistemi gidip yakınında mağazada gör incele gerekirse. Vatan güvencesi bence senin için daha iyi olur canlı yardım ve destek alma durumlarında.
Çok teşekkür ederim kardeşim önerin ufkumu açtı yarın incelemeye ve canlı yardim almaya gidiyorum tekrar çok sağol eyvallah
Hocam niye illa İtopya. Belirtmem gerekir ki İtopya'nin müşteri hizmetleri çöp. Sinerji'nin müşteri hizmetleri daha iyidir.
Çok teşekkür ederim önerilerin için çok sağol
Bütçen nedir? Daha tutarlı ve performanslı önerilerde bulunabiliriz.
Bütçe en fazla 4500
Anakart fps ve performansı etkilemeyen tak parça.

Performans olarak fark olmaz sadece görüntüsü ve markası farklı işte.
Cidden bir fark olmuyor mu bende ikiside farkı sanıyordum msi ile asus tuf' un.
Anakart fps ve performansı etkilemeyen tak parça.

Performans olarak fark olmaz sadece görüntüsü ve markası farklı işte.
Msi 1660'da OC var asus tuf'da yok bir sorun veya performansa etkisi olur mu ??

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı