GTX 1660 vs 1660S vs 1660 Ti vs RTX 2060 arasındaki performans farkı

Aşağıda 1660S, 1660 Ti ve 2060'ın kıyaslaması mevcut. Bütçeniz dahilinde bakıp kararınızı verebilirsiniz. Düz 1660'ı pek önermiyorum, f/p değil bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2060 ile 1660Ti arasında ortalama 15-20 fps fark vardır. İkisinin arasında 1000TL fark var, eğer sana GTX 1660Ti'ın verdiği FPS değerleri yetiyorsa bence al, 1000TL az fark değil çünkü.

Bütçeniz yetiyorsa Ray Tracing için RTX 2060 alın. Tamamiyle bütçe ile alakalı bir seçim bu. Bir de işlemcinizi de yazarsanız sevinirim. İşlemci'nin alacağınız ekran kartı ile darboğaz yapmaması da önemli.

1660 ve 1660Ti fazla indirime girmeyen ve stoklarda nadir bulunan kartlar, onları eleyebilirsin.

1660S veya RTX 2060 arasında f/p olarak tercih yapmak sana kalmış

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bütçeniz yetiyorsa Ray Tracing için RTX 2060 alın. Tamamiyle bütçe ile alakalı bir seçim bu. Bir de işlemcinizi de yazarsanız sevinirim. İşlemci'nin alacağınız ekran kartı ile darboğaz yapmaması da önemli.
Anladım, aslında benim gözden kaçırdığım bir şey bu. Bu konuda hangi anakart ve işlemciyi önerirsin?

Anladım, aslında benim gözden kaçırdığım bir şey bu. Bu konuda hangi anakart ve işlemciyi önerirsin?
Anakart ve işlemci için bütçenizi söyleyiniz ona göre öneri yapayım. İsterseniz sistem toplama konusu olarak yeni bir konu da açabilirsiniz.

Geçen sene ağustos sonlarına doğru GTX 1660 almıştım 1700 lira civarına. 1 sene geçmesine rağmen ürünün fiyatı düşeceğine, dolar yüzünden artmış bile. Şimdi 1700'e, bırak superi normal versiyonunu bulamazsın. Ama genel olarak super ile aşağı yukarı aynı gibi şuanda o sebeple düz modeli direkt ele derim.

1660 Ti benim çok beğendiğim bir ekran kartı. Eğer bu ürünün size sağlayabildikleri size yetiyorsa(bence yetiyordur çünkü iyi bir kart) onu alabilirsiniz.
Click

Geri
Yukarı