GTX 1660S alınır mı?

ibrahimsenn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Hayat kadını.
GTX 1660 Super alacağım. Hangi mara alayım? Şöyle bir baktığımda 4bin TL 6 7 ay önce 1500TL idi. Nasıl oldu da arttı? En ucuz ve kaliteli marka hangisi? Fiyatlar düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır alamazsın zaten, 5200 den başlıyor. İkinci el de tek fanlı herhangi bir tane alabilirsin. En ucuz ve iyisi sıfırken Palit vardı. Fiyatı mining den arttı.

GTX 1660 Super alacağım. Hangi mara alayım? Şöyle bir baktığımda 4bin TL 6 7 ay önce 1500TL idi. Nasıl oldu da arttı? En ucuz ve kaliteli marka hangisi? Fiyatlar düşer mi?

Nerede 4000TL link verinde bende alayım.

Hocam, Mining yüzünden ekran kartı azaldı. Bir anda böyle oldu. Palit, INNO3D, Galax gibi markalar var. İyi markalardır.

Ederi max 2500 benim gözümde. Aceleniz yoksa almayın. Ethereum düşünce uygun fiyatlardan alabilirsiniz.

Ederi max 2500 benim gözümde. Aceleniz yoksa almayın. Ethereum düşünce uygun fiyatlardan alabilirsiniz.
Seneye 1500 ile 1700 TL arası bütçeyle ekran kartı almayı düşünüyorum. Eğer piyasa düzelirse tahminen hangi kartı alabilirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…