GTX 1660S alınır mı?

Eski TUF hariç sorunlu olduğu bilinen bir model yok hangisi uygunsa alınabilir. Bir de 6-7 ay önce hiçbir 1660 Super 1500 TL değildi.
1500 değildi ama 1700'e bulunuyordu. Ben 3 fanlı Gigabyte kartı 1899'a almıştım.

1615400261392.png

Bunu bilmek zor hocam. Yaz'ı beklemek gerekiyor.

Umarım bu fiyatlar düzelir. Seneye ilk defa oyun için masaüstü bir bilgisayar toplayacağım. Umarım bu piyasa düzelir ve 1700tlye beni baya götürebilecek bir ekran kartı alabilirim.

Umarım bu fiyatlar düzelir. Seneye ilk defa oyun için masaüstü bir bilgisayar toplayacağım. Umarım bu piyasa düzelir ve 1700tlye beni baya götürebilecek bir ekran kartı alabilirim.
İlla ki düzelecektir. Berberim bile bitcoin/ethereum/mining konuşuyorsa ayı piyasasına girmişizdir.

İlla ki düzelecektir. Berberim bile bitcoin/ethereum/mining konuşuyorsa ayı piyasasına girmişizdir.

Yukarıda da yazdım yaz falan hayal artık. Sözde mart nisan diyorlardı ama durum belli daha kötü oluyor en iyi ihtimalle 2022 başı fakat fiyatlarda da muazzam bir şey beklemeyin klasik satıcılar fırsat kollamak peşindeler.

Yukarıda da yazdım yaz falan hayal artık. Sözde mart nisan diyorlardı ama durum belli daha kötü oluyor en iyi ihtimalle 2022 başı fakat fiyatlarda da muazzam bir şey beklemeyin klasik satıcılar fırsat kollamak peşindeler.
Ben daha iyimserim. Bu yılın ikinci yarısı, olmadı son çeyrekte sağlam düşüş bekliyorum.

Eth 1000 doların altını görünce ekran kartları yavaştan malum sitelerde boy göstermeye başlar.

Ben daha iyimserim. Bu yılın ikinci yarısı, olmadı son çeyrek de sağlam düşüş bekliyorum.

ETH 1000 doların altını görünce ekran kartları yavaştan malum sitelerde boy göstermeye başlar.

Geçenlerde 1400 dolar seviyesine kadar düştü ama tekrardan patlama oldu. Benim tahminim 2022 başı. Hatta nisana kadar bile sürebilir piyasanın tam anlamıyla düzelmesi.

Yeni konular

Geri
Yukarı