GTX 1660S düşük kazım gücü

-Jwol-

Hectopat
Selam dostlar, dün günde 7.50 dolar gösteren bugün 4.95 dolar gösteriyor. Bunun sebebi nedir anlamış değilim. Sizce neden böyle oluyor?

Ayarlarım:
Power limit- 73.
Temp limit- 72.
Memory clock- 900 MHz.
Fan Speed- %75

Kazımda ise değerler şöyle:
T: 62° p: 90-91W F:%75'e: 341-338kh/W
30,69 ile 30 mh/s kazım yapıyor.

Yardımcı olur musunuz sizce ne yapmalıyım?

bugün dijital madencilik konularının sayısı rekor kırdı herhalde.

Hocam önceden kazım hızınız ne kadardı?

Daha dün başladım zaten dün de 30 mh idi fakat günde kazancımı daha fazla gösteriyordu. Bugün piyasada dalgalanmalar oldu ama o kadar az göstermemesi gerekiyor. Arkadaşın da aynı kartı var fakat günlük kazancı 7 doların üstü hala.

Daha dün başladım zaten dün de 30 mh idi fakat günde kazancımı daha fazla gösteriyordu. Bugün piyasada dalgalanmalar oldu ama o kadar az göstermemesi gerekiyor. Arkadaşın da aynı kartı var fakat günlük kazancı 7 doların üstü hala.

Kazımlar son 1 haftadır 2 katına çıktı. Şimdi öyle değil. Düşürüyolar. Bonusları arıttırmıştılar.
Selam dostlar, dün günde 7.50 dolar gösteren bugün 4.95 dolar gösteriyor. Bunun sebebi nedir anlamış değilim. Sizce neden böyle oluyor?

Ayarlarım:
Power limit- 73.
Temp limit- 72.
Memory clock- 900 MHz.
Fan Speed- %75

Kazımda ise değerler şöyle:
T: 62° p: 90-91W F:%75'e: 341-338kh/W
30,69 ile 30 mh/s kazım yapıyor.

Yardımcı olur musunuz sizce ne yapmalıyım?
Ayrıca paylaştığın overlock ayarları yanlış.Youtubeden falan bak ayarlarına

Ben 7mh/s ile günlük 1 Euro kazıyorum. Sizin yaklaşık 5-5,5 Euro kazmanız lazım. O da 6,64 Dolar ediyor yaklaşık olarak. Yani bir problem yok gibi.

Yanlış değilsem kartı korumak amaçlı hızlarını düşürmüşsünüz.

Ben 7mh/s ile günlük 1 Euro kazıyorum. Sizin yaklaşık 5-5, 5 Euro kazmanız lazım. O da 6,64 dolar ediyor yaklaşık olarak. Yani bir problem yok gibi.

Yanlış değilsem kartı korumak amaçlı hızlarını düşürmüşsünüz.

Evet ama 30 mh/s ile neden bu kadar az kasıyor anlamış değilim. Umarım düzelir.
Kazımlar son 1 haftadır 2 katına çıktı. Şimdi öyle değil. Düşürüyolar. Bonusları arıttırmıştılar.

Ayrıca paylaştığın overlock ayarları yanlış. YouTube'den falan bak ayarlarına.

Düşürme artırma neye bağlı neden düşürdüler? Video öneriniz var mı?
Kazım gücü düştü bugün. Bir problem yok yani.
Benim de 1660 ile 4.02 gösteriyor mesela.

Günden güne değişiyor mu? Bir de sistemi 7/24 açık bıraksam sorun olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı