GTX 1660S fan ayarları nasıl olmalı?

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
Hazır kasa aldım 3-4 ay önce. Bu zamana kadar ne fan ayarı yaptım ne bir şey. Driver yükledim sadece ve güncellemelerden sonra yükte 75 derceye kadar çıkmaya başladı. Ayar falan yapmalı mıyım? Bu konuda biraz cahilim. Rehber alabileceğim bir video var mıdır?

Hazır kasa aldım 3-4 ay önce. Bu zamana kadar ne fan ayarı yaptım ne bir şey. Driver yükledim sadece ve güncellemelerden sonra yükte 75 derceye kadar çıkmaya başladı. Ayar falan yapmalı mıyım? Bu konuda biraz cahilim. Rehber alabileceğim bir video var mıdır?
Yük altında 75 derece gayet iyi. İnternette araştırdığım kadarıyla öyle biliyorum en azından.

Kart tek fanlıysa normaldir. Fan ayarı yapmanıza gerek yok. Kart kendisi ayarlıyor zaten.

Yükte 75 dereceye kadar çıkıyor ise gerek yok, 77'yi geçip 80'e dayandığında yapabilirsin.

Otomatik ayar en iyisi bence ama bu bazı kartlarda geçerli referans tasarım GTX 960 kullanıyorum yük altında 85 90 derecelere kadar çıkıyor fanı Full de kullanıyorum ben oyunlarda o zaman sabit 75 70 arası.

Geri
Yukarı