Çözüldü GTX 1660S her kapanıp açıldığında görüntü vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ahmetkrc99

Decapat
Daha fazla  
Bende 1660 Super OC 6 GB ekran kartı var ve sıklıkla hatta kapadığım açtığım her seferde ilk başta HDMI görüntü vermiyor. Biraz uğraştırıyor çıkar tak, tak çıkar falan. En son kasadaki restart tuşuna bastığım zaman görüntü geliyor. Bunu nasıl çözebilirim? Çok uğraştırıyor.

Evet, 10 saate yakın aracın bagajında sabit bir şekilde geldi. MSI-Z87-G45 Gaming anakartım var.
Yani çıkartmadım ve geldiğim ilk günlerde olmadı.Sonrasında yapmaya başladı 2-3 gün sonra bu şekilde sorun çıkartmaya başladı.

Aynı zamanda ekranın üst kısmında böyle anlık çizgiler çıkıyordu ilk günden beri son zamanlarda çıkmıyor.
Yüksek ihtimalle PCI-E slotu zarar gördü/kırıldı.

Televizyona bağlayıp deneyin. Sorun devam ediyorsa sıkıntı ekran kartında, etmiyorsa monitördedir.

Ekran kartını çıkarmadıysanız PCI-E slotu hasar almış olabilir.
Bir de sistemi televizyona bağlayıp deneyin. Sorun devam ediyorsa sıkıntı ekran kartında, etmiyorsa monitördedir.
Yani çıkartmadım ve geldiğim ilk günlerde olmadı.Sonrasında yapmaya başladı 2-3 gün sonra bu şekilde sorun çıkartmaya başladı.
Yüksek ihtimalle PCI-E slotu zarar gördü/kırıldı.
Aynı zamanda ekranın üst kısmında böyle anlık çizgiler çıkıyordu ilk günden beri son zamanlarda çıkmıyor.

Garantiye gönderin. Sorun %90 ekran kartında.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı