GTX 1660S PSU ekran kartı uyumluluğu

Bebek Shaun

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aklımda 3 ekran kartı var. RX 570 4 GB, 5500 XT, 1660 Super.
Aklımda tek PSU var.
Bu PSU ekran kartlarına uyar mı? Hangisine uyar hangisine uymaz? Uymasını anlamak için nelere bakılması gerekir? Bir de linkteki PSU +80 sertifikalı mıdır? Sorularımın hepsini cevaplarsanız memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başta bombadan farksız dediğiniz için öyle bir tepki aldınız sanırım. Yoksa dediğiniz gibi, açıklamanız mantıklı herkes önermek istediğini önerir ama burada bilgi eksikliği, bomba demeniz biraz sıkıntı yarattı.

Muhtemelen ondan kaynakli tabii haklisiniz. Daha kibar bir ifadeye yer vermem bazi kisileri tetiklemezdi sanirim. Neticede herkes sizin duzeyinizde uyarma /sorma /sorgulama yetisinde gozukmuyor. Duzeltelim madem.
PSU'dan çıkan kablo sayısının baktığınız yerin linkini atar mısınız? Ben bulamadım.
valla ben de bakayim tekrardan bayagi bir site acmistim resimlerde gorunce kapattim hemen linki tekrar bulayim
Ustten 4.Fotografta 2x8pin baglantiya yer verilmis.

Konuyu hortlatmak istedim herkes uyar demiş ama baktığım zaman 1660S 8/6 pin ve High Power 500W 6+2 pin nasıl uyuyor tam olarak? Ekran kartını yanlış görmüş olabilirim.

Konuyu hortlatmak istedim herkes uyar demiş ama baktığım zaman 1660S 8/6 pin ve High Power 500W 6+2 pin nasıl uyuyor tam olarak? Ekran kartını yanlış görmüş olabilirim.
6+2 kablo psudaki bir tane de 8li var. 6+2 de zaten uclar birbirine baglanabilen sekilde bir tane 6li kucuk kutu bir tane 2 li birbirlerine kenetlenip 8li oluyorlar yanyana baglanip.

Yeni konular

Geri
Yukarı