GTX 1660S sistem alınır mı?

Bütçe
7500
Hocam arkadaş sistem atmış siz tek ekran kartı atmışsınız onla nasıl bir sistem olacak anlamadım bütçesiyle.

O zaman bunu alması daha mantıklı olur. 2x8 GB RAM ve 500 GB SSD var ve aynı fiyat. Hem 10100F'in oyun performans 3100'den bir tık daha iyi.

Aynı ekran kartını kullanıyorum. Fena değil lakin ileride belki sıkıntı çıkartabilir. Soğutma olarak Gaming X modeli sanırım daha iyiymiş ona bir bak derim.

Hocam ne sıkıntı çıkarabilir en fazla 76 dereceyi gördü diyenler var gayet de güzel bir kart.

OC mi yaptınız MSI Afterburner'dan zaten ayarlanabilir veya UV de yapabilirsiniz bence gayet güzel bir ekran kartı. Benim için 6 GB yeterli fakat sizi bilemem :D
Sade hali hatta fanları biraz daha açtığım halde görüyordu :D Tabi ihtiyaçlar kişiden kişiye göre değişir hayırlı olsun diyelim :)

Sade hali hatta fanları biraz daha açtığım halde görüyordu :D tabi ihtiyaçlar kişiden kişiye göre değişir hayırlı olsun diyelim :)

Sisteminiz 8 GB RAM aslında 8x2 yaparsanız derecenin düşeceğini düşünüyorum ve hangi oyunlarda 83ü görüyorsunuz? (ben niye konuşuyorsam sadece MC oynayacagım ekran kartıyla en fazla 70i görürüm herhalde)

Sisteminiz 8 GB RAM aslında 8x2 yaparsanız derecenin düşeceğini düşünüyorum ve hangi oyunlarda 83ü görüyorsunuz? (ben niye konuşuyorsam sadece MC oynayacagım ekran kartıyla en fazla 70i görürüm herhalde)

Para bulursam yapacağım 16 GB :D tabii katkısı olacaktır. Stress testinde görmüştü.

Geri
Yukarı