GTX 1660S sistem CS:GO'da düşük FPS veriyor

ertugruluat

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle sistemim şu şekilde.
GTX 1660 Super.
Ryzen 5 2600.
16 GB RAM.
B450 anakart.
Sistemim bu şekilde olmasına rağmen CS:GO'da 100 FPS geçmiyor. R diğer oyunları düzgün oynayabilirken CS'de drop sorunu yasıyorum. Her şeyi yaptım; yeniden yükledim, format attım PC'ye ama düzelme olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Kanka benim bir arkadaşım vardı iyi bir sistemi vardı grafikleri düşürünce FPS'i düşüyordu mesela. Doğru bir grafik ayarı yapmaya çalış.

Kütüphaneden üzerine sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra genel sekmesinde alt kısımda başlatma seçenekleri var, buraya yazabileceğin birkaç komut var ancak şu an tam olarak hatırlamıyorum. FPS yükseltmek için güncel komutları aratıp yazıp deneyebilirsin.

O zaman oyun içi değerleri görmemiz gerekiyor. Anormal bir durum var mı yok mu görmek için.

Bu arada oyun SSD'de mi HDD'de mi kurulu?

FPS Max sınırını kontrol et 100 SE yükselt olmazsa driver güncelle gene olmazsa en kötü ekran kartını söküp tak başka bilgim yok.
Kütüphaneden üzerine sağ tıklayıp özellikler dedikten sonra genel sekmesinde alt kısımda başlatma seçenekleri var, buraya yazabileceğin birkaç komut var ancak şu an tam olarak hatırlamıyorum. FPS yükseltmek için güncel komutları aratıp yazıp deneyebilirsin.
Format atmış arkadaş, hiçbir ayar yapmasa bile 200 üstü alması gerekiyor.

Sorun kanka 30 40 değil en az 200 FPS eksik gibi. Donanımsal bir şey gibi.

Çoklu CPU kullanımı adındaki ayarı açman gerek. Onu kapatırsan FPS'in düşer.

Yeni konular

Geri
Yukarı