GTX 1660S sistem nasıldır?

Frekanson7

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bu sistemi topladım. Sipariş verdim, sizce bu sistem nasıl?

5.579 TL tutuyor fiyatı.

Dosya Ekleri

• IMG_20210122_002300.jpg
    IMG_20210122_002300.jpg
    61,9 KB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
@Frekanson7 mesajı düzenledim. SSD dışında her şey mükemmel. Kullanılan SSD kronik sorunlu bir model, onu almama gibi bir şansınız varsa bunu öneririm:

1660 Super sistem 5.579 TL mi? 1660 Super tek başına 4.000 TL'den başlıyor. Sitenin linkini verir misin?
Gamegaraj üzerinden toplanmış, o yüzden bu fiyata.

Abartılacak kadar kötü değil. Recep Baltaş kendi ağzından kronik sorunlu olmadığını onayladı. Daha iyileri alınabilirdi ama sorunsuz kullanabilirsiniz.
Anladım hocam peki sizce son oyunların hepsini kaldırır mı ben genelde LoL csgo GTA Battlefield COD FIFA pubg belki olursa cyberpunk falan düşünüyorum sorunsuz oynayabilir miyim bir bilginiz var mı?

Anladım hocam peki sizce son oyunların hepsini kaldırır mı ben genelde LoL csgo GTA Battlefield COD FIFA pubg belki olursa cyberpunk falan düşünüyorum sorunsuz oynayabilir miyim bir bilginiz var mı?

Hepsini oynayabilirsiniz. Çoğu oyunda 60FPS üzeri alırsınız. Aynı GPU'dan bende de var. Günümüz için yeterli.

Hepsini oynayabilirsiniz. Çoğu oyunda 60FPS üzeri alırsınız. Aynı GPU'dan bende de var. Günümüz için yeterli.
Anladım çok teşekkür ederim içim rahatladı resmen :)
@Frekanson7 mesajı düzenledim. SSD dışında her şey mükemmel. Kullanılan SSD kronik sorunlu bir model, onu almama gibi bir şansınız varsa bunu öneririm:

Gamegaraj üzerinden toplanmış, o yüzden bu fiyata.
Valla siparişi verip ödemeyi yaptım acaba kabul ederler mi bilmiyorum sorayım bir

Son düzenleme:

Geri
Yukarı