GTX 1660S sistem parçaları uyumlu mu?

Bütçe
12340

BirSorumVar4

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sistemim aşağıdaki gibidir. Sistemdeki parçalar birbiriyle uyumlu mudur, bir de tahmini olarak kaç yıl idare eder beni? Yazarsanız sevinirim.
Anakart = ASUS TUF Gaming B460M PLUS 2933 s+v+g 1200p.
Ekran kartı = ASUS STRIX GTX 1660S 6 GB 192bit.
İşlemci = Intel Core i5 10400F.
RAM = Corsair 16 GB (2x8) dominator Platinium RGB siyah 3200MHz DDR4 CL16.
SSD = Samsung 870 EVO 1TB SSD disk SATA3 560/530MBS
SATA = Samsung 870 EVO 1TB SSD disk SATA3 560/530MBS
Güç kaynağı = 650W.
Edit = sistem hazır olduğu için mecburen 650W bir güç kaynağı alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım arkadaş yanlış yere konu açtığı için bize cevap veremeyecek. Çünkü konu açılmış ama kendisi cezalı. Ona göre hemen cevap beklemeyin arkadaşlar. Sistemi nereden aldığını/alacağını merak ettim ben.

Sanırım arkadaş yanlış yere konu açtığı için bize cevap veremeyecek. Çünkü konu açılmış ama kendisi cezalı. Ona göre hemen cevap beklemeyin arkadaşlar. Sistemi nereden aldığını/alacağını merak ettim ben.

Efendim sanırsam ki yazım hatası yaptım. Ondan mütevellit ceza verildi. Sistemi Game Garaj sitesinden almayı planlıyorum.

Efendim genellikle yayıncı sistemleri pahalı oluyor. Ama bu sistem gerçekten ama gerçekten ucuz. Ben bu olaydan birazcık kıllandım güvenli midir?

Efendim yazmak istediğiniz şeyi anlayamadım.

Efendim sanırsam ki yazım hatası yaptım. Ondan mütevellit ceza verildi. Sistemi GameGaraj sitesinden almayı planlıyorum.

Efendim genellikle yayıncı sistemleri pahalı oluyor. Ama bu sistem gerçekten ama gerçekten ucuz. Ben bu olaydan birazcık kıllandım güvenli midir?

Efendim yazmak istediğiniz şeyi anlayamadım.

Sinerji gayet güvenilir site indirim kaçmadan alın yoksa bu fiyata bir daha bulamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı