GTX 1660S sistem toplama

Arkadaş ne sıkıntısı var kasanın? Yarım ağızlı konuşmayın şüphede bırakıyorsunuz söyle ne sıkıntısı varsa alternatif bulalım.
Kardeşim sen sordun ben de alan arkadaşlarımın memnun olmadığını söyledim. Kusura bakma ama artık senin açtığın konulara yazmam. Hadi iyi günler.

Kardeşim sen sordun ben de alan arkadaşlarımın memnun olmadığını söyledim. Kusura bakma ama artık senin açtığın konulara yazmam. Hadi iyi günler.

Bir de trip yiyoruz e ben de gireyim milletin konularına , bunu önermiyorlar diyeyim, çıkayım .Sen şimdi bana hiç yardımcı olmadın . Arkadaş hayır söyle neden önermiyorlar diyorum küsüyor iyi o zaman iyi günler.

Kasanın hava sirkülasyonu pek iyi değil. Ek olarak içindeki PSU'nun Builder serisinden olup olmadığını sormanız iyi olur. Builder serisinden değil ise almayın. Monitör dahil son bütçenizi yazarsanız, size bir sistem toplayabilirim.

Sistem güzel, kasasına fan ekleme ihtiyacınız oluşabilir. Kasanın önü kapalı dursa da önünde ince bir mesh panel var ve ön kapağın her iki yanında da hava alacak ızgaralar var. 2 fan ile geliyor. 2 tane daha alın derim. PSU'su fiyatına göre çok iyi.
NVMe SSD'ye günlük kullanım için gerek yok. SATA SSD'ye çevirebilirsiniz.
Bende almayı düşünüyorum da günlük kullanım için değil mühendislik programları ve photoshop gibi 2D veya 3d çizim programları için. Onun için NVMe ssd kullanmalı mıyım sence. Birde ips ekran önere bilir misin bu sistem için ben genelde hikayeli oyun oynuyorum rekabetçi iyi oynayamıyorum. Birde kız arkadaşım için photoshop v.s. gibi çizim programları için monitör gerek. Bütçe kasa dahil 7 bin civarı.

Son düzenleme:
Sistem gayet iyi. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yukarıdaki arkadaşın dediğine bakmayın. Göz boyamak için 30 tane rgb takılmış, beş para etmez kasalara para vermektense bu çok daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı