Çözüldü GTX 1660S sistem ve A320 uyumlu mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Uyumlu fakat Ryzen 5 5000 serisinden alacaksanız Bios güncellemesi yapmalısınız.

Bunda BIOS güncellemesi yapmam gerekir mi?

Anakartınız linkteki ile birebir aynıysa gerekmez kendi sitesinde de Support kısmında hangi seri işlemcileri desteklediği yazıyor.

Evet ana kart linktekiyle birebir aynı.

İşlemci olarak bunu alacağım.

Ekran kartı markalara göre fiyat fiyat ayrılmışlar, sanırım Asus TUF modelleri daha sağlam oluyormuş.
Sizce bunu mu alayım yoksa diğer 1660lardan şunu alsan daha iyi olur dediğiniz var mı?

Vatandan almanızı önermem zira bu fiyatlara RX 6600 gibi çok çok daha güçlü kartlar sıfır olarak satılabiliyor. Vatan çok aşırı pahalı onun yerine İncehesap, Gaming gen gibi Online mağazlara bakmanızı tavsiye ederim. Kendim defalarca buradan sistem aldım. RX 6600 Fiyatları | En Ucuzu Akakçe Ryzen 5 5500 Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bakın daha uyguna çok daha iyisi RX 6600 NVIDIA tarafında RTX 3060 ile muadil karttır. GTX 1660S'e asla o kadar para verilmez

Vatandan almanızı önermem zira bu fiyatlara RX 6600 gibi çok çok daha güçlü kartlar sıfır olarak satılabiliyor. Vatan çok aşırı pahalı onun yerine İncehesap, Gaming gen gibi Online mağazlara bakmanızı tavsiye ederim. Kendim defalarca buradan sistem aldım. RX 6600 Fiyatları | En Ucuzu Akakçe Ryzen 5 5500 Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bakın daha uyguna çok daha iyisi RX 6600 NVIDIA tarafında RTX 3060 ile muadil karttır. GTX 1660S'e asla o kadar para verilmez
Öneriler için çok teşekkür ederim. RTX 3060 falan alırım o zaman ama ana kartım RTX 3060 destekler mi acaba?
http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-a320-ds3rev_10#kf

Yeni konular

Geri
Yukarı