GTX 1660S sisteme 1500 TL monitör önerisi

Bana oyuncu monitörü önerebilecek var mı?

Sistem gerekli mi bilmiyorum ama yazayım yine de.
  • GTX 1660 Super.
  • Ryzen 5 5600G.
  • 16 GB RAM.

Yılbaşı indirimlerinde alacağım fiyat 200 300 TL yükseltilebilir.

• GTX 1660 Super.
  • Ryzen 5 5600G.
  • 16 GB RAM.

Bunun gideri var azıcık daha araştıragım olmazsa en iyisi bu gibi.
5 yıl oldu LG kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. 550 liraya almıştım bunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
5 yıl oldu LG kullanıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. 550 liraya almıştım bunu.

Kardeşim adama ya 2300TL`lik teşhir ürün öneriyorsun, ya önüne düşen bir monitörü, ya da 1600TL ye sadece kendin kullanıyorsun diye 75HZ. Mesaj atmak için atma. Bilgin varsa yardımcı ol.

• GTX 1660 Super.
  • Ryzen 5 5600G.
  • 16 GB RAM.

Baktığımda bütçenizi en fazla aşacak şekilde yani 1800TL`ye alınabilir IPS monitör yok. Dilerseniz yılbaşı indirimlerini bekleyin tekrar konuyu açıp beni etiketleyin tekrar değerlendirelim.

Kardeşim adama ya 2300TL`lik teşhir ürün öneriyorsun, ya önüne düşen bir monitörü, ya da 1600TL ye sadece kendin kullanıyorsun diye 75HZ. Mesaj atmak için atma. Bilgin varsa yardımcı ol.
Beyefendi benim önerdiğim belli ben bunu önermedim kalite olarak söyledim. Bu kadar agresif olma yahu.

Baktığımda bütçenizi en fazla aşacak şekilde yani 1800TL`ye alınabilir IPS monitör yok. Dilerseniz yılbaşı indirimlerini bekleyin tekrar konuyu açıp beni etiketleyin tekrar değerlendirelim.

Bilgimiz var sen rahat al Del'in yanına senin attığının hiç birisi gelemez.

Geri
Yukarı