GTX 1660S sisteme oyun için monitör tavsiyesi

Bütçe
1300

emre yuks

Decapat
Daha fazla  
Selamlar bu yıl bir PC toplayacagım monitör tavsiyelerinizi duymak isterim.
PC içeriklerim şunlardır:

Planladıgım monütör:

1660 Super bende de var oyunlarda iyi FPS veriyor planladığın monitör ekran kartına göre gayet güzel fakat 144 Hz alma derim örnek olarak Fortnite'da 100 FPS alıyor 75 Hz gayet yeterli olacaktır.

Monutor olarak 75Hz ne önerirsiniz?
Benim için birazda büyüklük önemli.

Ben Samsung 27 inç monitör 75 Hz kullanıyorum link atmama gerek yok diye düşünüyorum zaten yazınca hemen karşına çıkar internetten almadım mağazadan aldım.
Şunuda ekleyeyim curved monitör kullanıyorum.
24 inç de iyi ben 2 ay önce almıştım şimdi fiyatlar uçtu dediğini alabilirsin.

1660 Super bende de var oyunlarda iyi FPS veriyor planladığın monitör ekran kartına göre gayet güzel fakat 144 Hz alma derim örnek olarak Fortnite'da 100 FPS alıyor 75 Hz gayet yeterli olacaktır.
Tamam da sırf Fortnite'ta 100 FPS aldığı için adama 75Hz mi aldıracaksın? Büyük ihtimal yüksek ayarlarda oynuyorsun ve o yüzden 100 FPS alıyorsun. Eğer konu sahibi Hz 'ye önem veriyorsa zaten düşük ayarlarda oynayıp 144 FPS 'in üstüne çıkar. Hayır yani adam CS:GO oynuyor belki adam grafiği ne yapacak? Alacak düşüğe yüksek FPS'te oynayacak.
Ben Samsung 27 inç monitör 75 Hz kullanıyorum link atmama gerek yok diye düşünüyorum zaten yazınca hemen karşına çıkar internetten almadım mağazadan aldım.
Şunuda ekleyeyim curved monitör kullanıyorum.
24 inç de iyi ben 2 ay önce almıştım şimdi fiyatlar uçtu dediğini alabilirsin.

Bunu al, iyidir fiyatına göre.

Geri
Yukarı