GTX 1660S Siyah görüntü oluştu

heymenchil

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Selamlar, yeni bir bilgisayar topladım ama monitörüm yeni değil 21.5 Inc 1080P VGA bir monitör. Ekran kartımda VGA olmadığı için dönüştürücü kullanıyorum ilk kendi VGA kablomu takınca görüntü çok kötü geldi ama böyle bir sorun yoktu, sonradan yeni VGA kablosu aldım. Onda ise böyle bir şey oluştu oyunlarda tam ekran yapınca böyle oluyor. 1660 Super kullanıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20200723_114701.jpg
    IMG_20200723_114701.jpg
    1,1 MB · Görüntüleme: 32
Selamlar, yeni bir bilgisayar topladım ama monitörüm yeni değil 21.5 Inc 1080P VGA bir monitör. Ekran kartımda VGA olmadığı için dönüştürücü kullanıyorum ilk kendi VGA kablomu takınca görüntü çok kötü geldi ama böyle bir sorun yoktu, sonradan yeni VGA kablosu aldım. Onda ise böyle bir şey oluştu oyunlarda tam ekran yapınca böyle oluyor. 1660 Super kullanıyorum.

Öncelikle merhaba yanlış bilmiyorsam şöyle açıklayayım VGA dönüştürücüler sürekli çalışmıyor hele yeni nesil ekran kartlarında. Sorunun dönüştürücü kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Yukarıda da yazıldığı gibi HDMI girişli bir ekrana geçmen gerekiyor bu görüntü seni rahatsız ediyorsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı