GTX 1660S ve i3 10100F sistem nasıldır?

Alperen9g

Hectopat
Arkadaşlar, sistem güzel mi? Kuzenime topladım kendisi elle almak istediği için ve, güvenilir bir mağaza olmasını istediği için Vatan üzerinden toplattı olabildiğince güzel ekipmanlı iyi bir sistem toplamaya çalıştım fakat fiyatları çok pahalı :D, umarım beğenirsiniz, ben çokda kötü bir iş yaptığımı düşünmüyorum.

Crucial 8GB (1x8GB) Ballistix DDR4 3000MHz CL15 PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (2 tane olacak bundan)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, sistem güzel mi? Kuzenime topladım kendisi elle almak istediği için ve, güvenilir bir mağaza olmasını istediği için Vatan üzerinden toplattı olabildiğince güzel ekipmanlı iyi bir sistem toplamaya çalıştım fakat fiyatları çok pahalı :D, umarım beğenirsiniz, ben çokda kötü bir iş yaptığımı düşünmüyorum.

Crucial 8GB (1x8GB) Ballistix DDR4 3000MHz CL15 PC Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (2 tane olacak bundan)

Klavye ve monitörü değiştirin.
SSD'yi Samsung 860 Evo yapın.
Kasa ve ekipmanlar hariç iyi diyebiliriz.

Kasayı neden beğenmediniz?
Hava akışı çok iyi olmasa bile fena değil aslında.
Daha çok tasarım harikası bir kasa.

Klavye ve monitörü değiştirin.
SSD'yi Samsung 860 Evo yapın.

Kasayı neden beğenmediniz?
Hava akışı çok iyi olmasa bile fena değil aslında.
Daha çok tasarım harikası bir kasa.
Corsair kasaları hem sevmiyorum, hem hava akışı iyi bir kasa değil. Tasarım görecelidir, ben beğenmiyorum mesala. :)

Zalman N5 MF daha iyi olacaktır kanaatimce.

Hocam o klavyeye 377TL vermek yerine Philips SPK8614 Usb Kablolu Mekanik Gaming Türkçe Q Klavye Fiyatları ve Özellikleri (n11.com) bunu alın daha iyi.

Corsair kasaları hem sevmiyorum, hem hava akışı iyi bir kasa değil. Tasarım görecelidir, ben beğenmiyorum mesela. :)

Zalman N5 mf daha iyi olacaktır kanaatimce.

Açıkçası ben bayılıyorum Corsair kasalara.
Hem tasarım hem kablolama boşlukları vs çok iyi geliyor bana.
Bu modelde daha çok tasarıma önem vermişler hava akışı bir tık geride kalmış.
N5 mf hava akışı konusunda daha iyi olacaktır tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı