GTX 1660S ve i5 11400F sistem ile Xbox Series S takas yapılmalı mı?

Metehan_x

Picopat
Yer
Amasya Merkez
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus dual gtx 1660 super
intel i5 11400f
16 gb kingston ram
512 gb ssd
1 tb hdd
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarda Online oyun oynamayı pek tercih etmiyorum. Genelde gamepad ile hikayeli oyunlar oynarım. Bu nedenle bir konsol almak istedim ve bilgisayarımı sarı siteye koydum. Bir adam Xbox Series S + 2 kol + 1 TB Seagate SSD ile takas etmek istedi, sizce takas etmeli miyim?

Bilgisayarım:
GTX 1660 Super.
i5 11400F.
512 GB SSD.

Bilgisayarda Online oyun oynamayı pek tercih etmiyorum. Genelde gamepad ile hikayeli oyunlar oynarım. Bu nedenle bir konsol almak istedim ve bilgisayarımı sarı siteye koydum. Bir adam Xbox Series S + 2 kol + 1 TB Seagate SSD ile takas etmek istedi, sizce takas etmeli miyim?

Bilgisayarım:
GTX 1660 Super.
i5 11400F.
512 GB SSD.
Eğer hikayeli oyunlar oynuyorsan edilebilir gibi.

Bilgisayarım:
GTX 1660 Super.
i5 11400F.
512 GB SSD.

Bende PS4'ümü satıp kasa geçmeyi düşünüyorum isterseniz takas konuşabiliriz. PS4 Slim 500GB orijinal kol ve 7 tane kutulu oyunla takas düşünür müsün?

Bilgisayarım:
GTX 1660 Super.
i5 11400F.
512 GB SSD.
O yanında vereceği SSD çok çok değerli sıfırları nerdeyse 8-10K aralığında konsolun yanında da 2 kol var çok iyi bir fırsat kesinlikle yapılmalı.

Bende PS4'ümü satıp kasa geçmeyi düşünüyorum isterseniz takas konuşabiliriz. PS4 Slim 500GB orijinal kol ve 7 tane kutulu oyunla takas düşünür müsün?

Yok teşekkürler.

O yanında vereceği SSD çok çok değerli sıfırları neredeyse 8-10k aralığında konsolun yanında da 2 kol var çok iyi bir fırsat kesinlikle yapılmalı.

IMG-20240310-WA0001.jpg

Siyah gamepadin sol analoğu çıkmış, Xbox One gamepadi zaten. SSD de Xbox One yazıyor.

SSD'nin şu anda TR de satışı yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı