GTX 1660S vs RX 5600XT Sistem Karşılaştırma

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 2B

Hangisi daha iyi?

• 1.Bilgisayar

• 2.Bilgisayar

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
2600 varken 1600?
DarkFlash gibi abuk sabuk markalar alırsanız ne olacağını tahmin etmeyin.
240GB'la bir şey silip bir şey yüklersin yetmez o.
Tek artı yanı 16GB bellek olması onuda sonradan yükseltir arkadaş.

Attığım işlemci 1600AF. Benchmarklar'da 2600-2600x arası performans veren bir işlemcidir.

350 lira civarına en iyi kasalardan. Kasa için psu'yu kısmak istemedim.

Aynı fiyata daha yüksek performans sunan bir kasa bulursanız lütfen atın.😉

5500 TL kasa için.
Bu sistemde aşağıdaki değişiklikleri yapın.
1589967543607.png

Sistemden SSD çıkardım, kronik sorunlu. bunu ve bunu yanına ekleyip alabilirsiniz.

Anakart olarak Biostar alabilirsiniz. Beklerseniz stoğa gelecektir. 113 TL cebinizde kalır.
SSD kronik sorunlu. Dediğim gibi 1600 AF ile 5600XT bir miktar darboğaz yapacaktır.
Darboğaz olamaz.
Evet yanlış görmüşüm anakart yorumunuzu pardon.
Dediğim gibi darboğaz olmaz benim arkadaşım 2600 ile 2080 besliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İşlemci odaklı oyunlarda yapacaktır darboğaz. 2600 2080 besleyemez. Ha, kullanılır mı, evet. Ama hatrı sayılır düzeyde darboğaz olacaktır.
2600 varken 1600?
DarkFlash gibi abuk sabuk markalar alırsanız ne olacağını tahmin etmeyin.
240GB'la bir şey silip bir şey yüklersin yetmez o.
Tek artı yanı 16GB bellek olması onuda sonradan yükseltir arkadaş.
1600 AF ve 2600 karşılaştırma testlerine bakarsanız neden 1600 kullandığını anlarsın arkadaşın. 200-300 TL bir farkla aynı performans alıyorsun.
Kasada kullanılan markadan ne sorun olur?

Sağlam sistem dizdim 6000 TL tutuyor içindeki parçalar kaliteli geleceğe yönelik olsun diye biraz üst düzeye çektim dolar düşüyor yakında daha da düşücek 3 ülkeyle swap yapılcak beklerseniz 5600 TL'ye kadar iner sistem buyurun.

.

.

XPG 8GB*1 3000MHZ DDR4 GAMMIX D10 Ram Kırmızı 8x2 alın bunu.

.

.

.

.

Attığım işlemci 1600AF. Benchmarklar'da 2600-2600x arası performans veren bir işlemcidir.

350 lira civarına en iyi kasalardan. Kasa için psu'yu kısmak istemedim.

Aynı fiyata daha yüksek performans sunan bir kasa bulursanız lütfen atın.😉
Dediğim gibi attığın sistemde 1600 var kardeşim.O kasa markası gerçekten dandik.
1.sistem zaten gayet iyi bir sistem.
Sağlam sistem dizdim 6000 TL tutuyor içindeki parçalar kaliteli geleceğe yönelik olsun diye biraz üst düzeye çektim dolar düşüyor yakında daha da düşücek 3 ülkeyle swap yapılcak beklerseniz 5600 TL'ye kadar iner sistem buyurun.

.

.

.

.

.

.
Gerçekten güzel sistem toplamışsın eğer bu kadar bütçesi varsa bunu da alabilir.

.

.

.

.

.

.

Bütçemizi aşmakta ama zaten bizde doların düşmesini beklemekteyiz. Lakin test sonuçlarında Sapphire MSI'ın değerlerinden daha iyi çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı