GTX 275 PUBG açar mı?

Astaryus

Hectopat
Geçen 150 TL'ye GTX 275 aldım, bu ekran kartı ile bir şekil PUBG oynanabilir mi? Açarken crash veriyor açılmıyor oyun. Düşük çözünürlükte oynayacağım için nasıl oynatacağının pek önemi yok, yardımcı olursanız sevinirim.

Geçen 150 TL'ye GTX 275 aldım, bu ekran kartı ile bir şekil PUBG oynanabilir mi? Açarken crash veriyor açılmıyor oyun. Düşük çözünürlükte oynayacağım için nasıl oynatacağının pek önemi yok, yardımcı olursanız sevinirim.
2009 Çıkışlı bir ekran kartı olduğu için bir çok oyun desteği kaldırılmış olabilir hem PUBG bile Minimum GTX960 istiyor pek bir şey yapılabileceğini sanmam.

Kartın saf DX11 desteği yok, 11.1(feature level 10.0) şeklinde velev ki açsa bile Vega 11 gücündeki bir GPU olduğundan muhtemelen 720p düşük ayarlarda 60 FPS verir, en fazla o da. Tesla mimarisi gibi çok eski kartlar çoğu yeni oyunda sorun çıkartabiliyor, o yüzden az FPS verme ihtimali var. Ayriyeten kartın 1 GB bile belleği yok, bu biraz sorun olur oyunda.

Açsın bana yeter, DXCPL gibi bir şey ile düzeltilebilir mi bu hata? Monitör zaten 720p GTA 5 de normal ayarlar 720p de 80 FPS civarı alıyorum. İşlemci R5 1600 12nm RAM 3000MHz 16 GB ve sistemde SSD var, bir nebze yardımcı olur herhalde.

Açsın bana yeter, DXCPL gibi bir şey ile düzeltilebilir mi bu hata? Monitör zaten 720p GTA 5 de normal ayarlar 720p de 80 FPS civarı alıyorum. İşlemci R5 1600 12nm RAM 3000MHz 16 GB ve sistemde SSD var, bir nebze yardımcı olur herhalde.
Denemekten zarar gelmez.

Çözümü yok, en azından o kart için. PUBG optimizasyonu kötü bir oyun kaldı ki dedikleri gibi en alt GTX 960 ile rahat oynanabiliyor neredeyse.
Hem bellek, hem kas gücü, hem mimari olarak yetersiz kalıyor.

Geri
Yukarı