GTX 460 ile Call of Duty serisi oynanır mı?

Vittorio

Hectopat
Arkadaşlar Call of Duty serisini bu kartla, hangi ayarlarda oynanabilir? Black OPS, MW3 ve Ghost' tan bahsediyorum.
Yüksek mi, orta mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş nvıdıa'nın drıver'ını guncelledıgın zaman beraberınde gt ekran kartlarını optımıze eden ve mevcut oyunların en ıyı ayarlarını lısteleyen bır programı daha beraberınde kuruluyor.

Programın adını hatırlayamadım ama guncellersen goreceksın. Hatta o program ıle oyun ıcın en ıyı optımızasyon ayarlarını secebılıyorsun. (epeydır wın yok oyun yok unutmaya basladık :)/

Geforce experience oyun optimazsyonu. Yani bilgisayarını oyuna göre en optimum ayarları ayarlayıp senin oynamanı sağlıyo. COD serisinde son çıkan Ghost serisini çok zor oynarsın o ekran kartıyla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bakmanızda fayda var.

Ben oyunun bır oncekı surumunu GT220 ıle orta sevıye ayarda, ful updatelı, drıver ıle rahatca oynayıp, bitirmiştim.

WİN7 sp1 64 bit sistem ile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı