GTX 470 sistem FiveM'de kaç FPS verir?

RAM kaç GB? Şahsen ben o kadar rahat oynayacağını sanmıyorum FiveM sunucularda çok fazla eklenti var he bunlar doğru düzgün optimize edilmemiş oluyorçar

GTX 470 4 GB 320 bit i3 7. nesil bir işlemci var. Sadece FiveM oynayacağım az da olsa rahat oynatır mı düşük ayarlarda? Ortalama bir serverde RP ya da herhangi.

YouTube'da çıkmıyor.

@Predalx FiveM = GTA 5. YouTube'da GTX 470 GTA 5 gameplay yazın çıkan sonuçlar size fikir verecektir. 720'de 40 FPS ortalama alacağınızı tahmin ediyorum. ( işinize yaradıysa çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim )

düşük ayarlarda mı ben fps arttıran paket te kullanacağım 15 20 ye düşmediği sürece benim sıkıntım olmaz
@Predalx FiveM = GTA 5. YouTube'da GTX 470 GTA 5 gameplay yazın çıkan sonuçlar size fikir verecektir. 720'de 40 FPS ortalama alacağınızı tahmin ediyorum. ( işinize yaradıysa çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim )
Fivem ile gta farklı eski ekran kartımda gta 5 70fps alırken fivemde 30 15 fps ye kadar düşüyordu

Son düzenleme:
@Predalx FiveM = GTA 5'dir fakat girdiğin sunucudan kaynaklanan paket yüklemeleri ek yük bindirmektedir. FiveM zaten aracıdır. Yani size paket yükleten sunucudur, FiveM değil. Bu yüzden sunucudan sunucuya performansınız değişecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı