GTX 550 Ti nasıl?

Buraxa

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle çok forumlara baktım. Bu kartı kötüleyenler gene var, eski deyip geçenler var. Ben anlamadım ne değişik tipler var, bu kart GTA V de 20 FPS alan diyenler var. Max 1920 1080 Very high ayarlada 22 FPS alıyor, med ayarlarda 720 45-60, gerçekten kullanmadan veya bakmadan söylemeyin. Bu kart ile çok oyun oynayan arkadaşlarım var. Hepsi de Valorant, GTA, LoL, CS:GO'yu rahat oynatır diyordu, sizce kart çok mu kötü? Anlamadım ben.

Kullandım. Valorant 60-70 FPS oynuyordum şimdi bilmiyorum. GTA V konusunda da 60 FPS'lere çıkıyordu. CS'de 60 altını görmedim. LoL'de bazı yerlerde düşebilir 60 altına. Xeon X3330 da işlemcim vardı o aralar.

Öncelikle çok forumlara baktım. Bu kartı kötüleyenler gene var, eski deyip geçenler var. Ben anlamadım ne değişik tipler var, bu kart GTA V de 20 FPS alan diyenler var. Max 1920 1080 Very high ayarlada 22 FPS alıyor, med ayarlarda 720 45-60, gerçekten kullanmadan veya bakmadan söylemeyin. Bu kart ile çok oyun oynayan arkadaşlarım var. Hepsi de Valorant, GTA, LoL, CS:GO'yu rahat oynatır diyordu, sizce kart çok mu kötü? Anlamadım ben.
10 senelik bir kart nasıl ise öyle bir kart şu saatten sonra alınmaz o ayrı ama çoğu e spor oyunu oynanabilir.

Eski bir kart kardeşim. O karta kötü diyenler bu dönemi düşünerek kotu demiştir. Soruyu almak istediğin cevaba göre sorarsan duymak istediğin cevapları duyarsın. GTX 550 Ti nasıl dersen tabii ki kotu derler. GTA 5 dediğin oyun 2013 yapımı bir zahmet çalıştırsın. Saydığın diğer oyunlar zaten dahili ekran kartlarıyla bile oynanıyor ekstra ekran kartı gerektirmeyen oyunlar.

Valorant, CS:GO, LoL, GTA 5 gibi oyunları oynarsın 2015 dönemine kadar çıkan AAA hikaye oyunlarınıda Low'da 60 FPS filan oynayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ryzen 7 3700X, 16 GB RAM ile 550 Ti.

Şu an saydığın oyunları orta veya biraz üstü keyif almak istiyor isen eski bir kullanıcısı olarak GTX 750 Ti çok makuldür bence :)

Vega 6 graphics ayarında bir ekran kartı ve çok daha fazla güç harcıyor bu yüzden verimli değil. Fiyatı çok ucuzsa alınabilir.

İkinci el alacaksınız muhtemelen, üretimden kalkmıştır diye düşünüyorum. Eğer öyle ise iyi durumda bir kart almalısınız yoksa söyleyeceklerimin hiçbiri muhtemelen geçerli olmayacaktır. GTA 5'i orta ayarlara kadar dropsuz 30-40 FPS sabit oynatıyor hikaye modunda fakat Alt:V, RageMP, FiveM gibi üçüncü parti online platformlarında çok fazla drop problemi yaşatıyor. CSGO, Valorant vb. oyunlarda orta ayarlarda yine akıcı oyun deneyimi sunar.

Geri
Yukarı