GTX 550 Ti sistem alınır mı?

monaarch

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyun için 2. el bilgisayar arıyorum. Bir bilgisayar buldum GTX 550 Ti ekran kartı, Phenom X6 1055T işlemci 8 GB RAM 2 TB HDD'si var. Fiyat olarak da sadece kasa 800 lira. Bu bilgisayarla BF1, Hitman 2016, GTA 5 gibi oyunları rahat bir şekilde oynayabilir miyim? İşlemci darboğaz olma gibi bir sıkıntı olur mu? Tahmini olarak bu oyunlarda kaç FPS alırım kasma donma gibi şeyler olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyun için 2. el bilgisayar arıyorum. Bir bilgisayar buldum GTX 550 Ti ekran kartı, Phenom X6 1055T işlemci 8 GB RAM 2 TB HDD'si var. Fiyat olarak da sadece kasa 800 lira. Bu bilgisayarla BF1, Hitman 2016, GTA 5 gibi oyunları rahat bir şekilde oynayabilir miyim? İşlemci darboğaz olma gibi bir sıkıntı olur mu? Tahmini olarak bu oyunlarda kaç FPS alırım kasma donma gibi şeyler olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler...

Alınır, GTA 5'i 720P düşük ayarlarda oynayabileceğini düşünüyorum. Sabit 60 FPS alır mısın bilemem ama oynayabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı