GTX 560 sistem "Monitör sınır dışı" hatası

• Konuyu başlatan swai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 562

swai

Femtopat
Daha fazla  
GTX560 ekran kartı aldım fakat oyunlara girdiğmide otomatik 1600X1200 çözünürlüğe alıyor ama masaüstü çözünürlüğüm 1366X768. son çözünürlük desteğimde bu. Monitörde tum uygulamaları nasıl 1366X768 yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX560 ekran kartı aldım fakat oyunlara girdiğmide otomatik 1600X1200 çözünürlüğe alıyor ama masaüstü çözünürlüğüm 1366X768. son çözünürlük desteğimde bu. Monitörde tum uygulamaları nasıl 1366X768 yapabilirim?

Regeditden uygulamaların ayarlarını temizle.

DDU ile eski ekran kartının sürücüsünü kaldırıp yeni ekran kartının sürücüsünü kurdun mu? Ekran kartı alıp direkt tak-kullan mı yaptın? Hiçbir bilgi vermemişsin.

Aşağıdaki rehbere göre DDU ile sistemindeki ekran kartı sürücülerini yok et. Eğer sisteme ilk defa ekran kartı takılıyorsa ve hiç ekran kartı sürücüsü yüklenmediğinden eminsen DDU rehberini kullanmayıp direkt bir altına (**) bıraktığım linkten ekran kartının sürücüsünü bulup indir.

"GeForce 500 Series"i seçip işletim sistemini seç ve "ARAMAYA BAŞLA" butonuna bas. Daha sonra "KABUL ET VE YÜKLE"ye basıp kurulumu yap.
**
Çözüm önerisi işe yaramazsa geri bildirim yap.

DDU ile eski ekran kartının sürücüsünü kaldırıp yeni ekran kartının sürücüsünü kurdun mu? Ekran kartı alıp direkt tak-kullan mı yaptın? Hiçbir bilgi vermemişsin.

Aşağıdaki rehbere göre DDU ile sistemindeki ekran kartı sürücülerini yok et. Eğer sisteme ilk defa ekran kartı takılıyorsa ve hiç ekran kartı sürücüsü yüklenmediğinden eminsen DDU rehberini kullanmayıp direkt bir altına (**) bıraktığım linkten ekran kartının sürücüsünü bulup indir.

"GeForce 500 series"i seçip işletim sistemini seç ve "aramaya başla" butonuna bas. Daha sonra "kabul et ve yükle"ye basıp kurulumu yap.
**
Çözüm önerisi işe yaramazsa geri bildirim yap.

Önceki sürümlerini temizledim ve öyle yaptım fakat ekranım 1366*768 olmasına rağmen oyunları 1600*1200'de açıyor ve sınır dışı yazıyor monitörümde.

Geri
Yukarı