GTX 560 Ti Battlefield 1 Performansı

İşletim sistemi
Windows 7

anılDLL

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İndirimler başladı, biliyorsunuz. Bu sistem ile Battlefield 1 oynayabilir miyim? YouTube'dabir video gördüm emin olamadım. Altta attım o video linkini.
İşlemci: AMD Phenom X6 1090 3.20GHz.
RAM: 8 GB RAM.
Ekran kartı: GTX 560 Ti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirimler başladı, biliyorsunuz. Bu sistem ile Battlefield 1 oynayabilir miyim? YouTube'dabir video gördüm emin olamadım. Altta attım o video linkini.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam 8 GB RAM'le yüksek ayarlarda oynayamazsınız. Çok fazla drop yersiniz. Ben bu oyunu 8 GB RAM'le düşük ve orta ayarlar da yine drop yiyerek oynadım.

Dostum alakasız bir soru sorucam kusura bakma. Bu ekran kartı için kaç wattlık bir PSU kullanıyorsun? Tekrar özür dilerim konuyla alakasız bir soru sorduğum için.

Dostum alakasız bir soru sorucam kusura bakma. Bu ekran kartı için kaç wattlık bir PSU kullanıyorsun? Tekrar özür dilerim konuyla alakasız bir soru sorduğum için.
yok estağfurullah kardeşim bende power boost 500w psu vardı o psu 2 yılın sonunda yandı. geçen hafta versatile 500w psu aldım işimi görüyor aslında 450w bile işini görür de işimi garantiye almak istedim ben.

Hiçbir sorun yaşamazsınız ben GTX 650 ile orta ayarlarda kimi yerde ise yüksek ayarlarda rahatlıkla oynamıştım.

Geri
Yukarı