GTX 560 Ti sistem kendi kendine kapanıp açılıyor

• Konuyu başlatan em0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 154

em0

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Şu an da bu yazıyı telefonla yazıyorum. Telefonla yazmak ölüm resmen. Konuya gelecek olursak. Benim bilgisayarımda ki sorun şöyle;
Şimdi dün akşam bilgisayarı bir açayım dedim açıldı YouTube'da geziniyorum öylesine. Bir an da mouse takılmaya başladı. Kendi kendime şey dedim sanırım HDD bozuldu dedim. Çünkü hard diskim bozuktu ve çıkamamıştım bilgisayardan takılıydı. Ondan sonra hard diski çıkardım. Bir daha açmaya çalıştığımda bilgisayar kendi kendine tekrar ediyordu sanki döngüye girmişti. Bu olay daha önce de benim basima geliyordu fakat bir zamandan sonra duzeliyordu. Bu arada soylemeyi unutmayayim islemci fanim biraz sıkıntılı. Bilgisayarı ilk açtığımda aşırı fazla ses çıkartıyor zaten videosunu koyacağım. Nasıl video koyulacağını bulamadım

• ASUS GTX 560 Ti.
  • Intel i5 3570K.
  • 4+4 HyperX 1600 MHz
  • Gigabyte
  • 240 GB SSD
  • Toshiba 1 TB bozuk HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba. Şu an da bu yazıyı telefonla yazıyorum. Telefonla yazmak ölüm resmen. Konuya gelecek olursak. Benim bilgisayarımda ki sorun şöyle;
Şimdi dün akşam bilgisayarı bir açayım dedim açıldı YouTube'da geziniyorum öylesine. Bir an da mouse takılmaya başladı. Kendi kendime şey dedim sanırım HDD bozuldu dedim. Çünkü hard diskim bozuktu ve çıkamamıştım bilgisayardan takılıydı. Ondan sonra hard diski çıkardım. Bir daha açmaya çalıştığımda bilgisayar kendi kendine tekrar ediyordu sanki döngüye girmişti. Bu olay daha önce de benim basima geliyordu fakat bir zamandan sonra duzeliyordu. Bu arada soylemeyi unutmayayim islemci fanim biraz sıkıntılı. Bilgisayarı ilk açtığımda aşırı fazla ses çıkartıyor zaten videosunu koyacağım. Nasıl video koyulacağını bulamadım.

• ASUS GTX 560 Ti.
  • Intel i5 3570K.
  • 4+4 HyperX 1600 MHz.
  • Gigabyte
  • 240 GB SSD.
  • Toshiba 1 TB bozuk HDD.

Güvenli modda başlatmayı denediniz mi? HDD çıkardıysanız cihaz açılıyorsa sıfırdan bir kurulum yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı