GTX 560 Ti ve Quad Q9400 darboğaz yapar mı?

nevzk

Femtopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci, Sporcu
Merhaba GTX 560 Ti ve Intel Core 2 Quad Q 9400 sistem var eski biliyorum fakat internette bu sistemle Valorant rahatça oynayanları görüyorum fakat ben oynarken sürekli donmalar oyundan atma sorunları yaşıyorum ekran kartım mı eski işlemci mi kötü yoksa darboğaz mı yapıyor pek bilmediğimden sizlere sormak istedim şimdiden teşekkürler.

Merhaba GTX 560 Ti ve Intel Core 2 Quad Q 9400 sistem var eski biliyorum fakat internette bu sistemle Valorant rahatça oynayanları görüyorum fakat ben oynarken sürekli donmalar oyundan atma sorunları yaşıyorum ekran kartım mı eski işlemci mi kötü yoksa darboğaz mı yapıyor pek bilmediğimden sizlere sormak istedim şimdiden teşekkürler.
Hocam darboğaz yapmaz.

Yapıyor @Pörfek. O işlemci valotant için çok güçsüz. Bir kaç video izleyip anlayabilirsiniz. GTX 560 Ti, GT 730 - GT 740 gibi kartlara benzemez. Kaldı ki bu kartlar da Valorantta darboğaz yapar.

Yapıyor @Pörfek. O işlemci valotant için çok güçsüz. Birkaç video izleyip anlayabilirsiniz. 560 Ti, GT 730 - GT 740 gibi kartlara benzemez. Kaldı ki bu kartlar da Valorant'ta darboğaz yapar.

Hocam anakartı DDR3 yapıp bir işlemci almak istiyorum öneriniz ne olur i3 2100 diyenler vardı sizin de görüşünüzü almak isterim.

Bütçenizi aşıyor fakat sizin için daha uzun ömürlü olacaktır. Paranızı çok eski parçalara harcamanızı önermem. En azından bir miktar daha ekleyip veya bütçeniz el verince AM4 sistem çok daha iyi olur. Haricinde yatırım yapmanızı önermiyorum. @nevzk diğer parçalarda pazarlık yapabilirsaniz daha güzel olur.

Son düzenleme:

Bütçenizi aşıyor fakat sizin için daha uzun ömürlü olacaktır. Paranızı çok eski parçalara harcamanızı önermem. En azından bir miktar daha ekleyip veya bütçeniz el verince AM4 sistem çok daha iyi olur. Haricinde yatırım yapmanızı önermiyorum. @nevzk diğer parçalarda pazarlık yapabilirsaniz daha güzel olur.

Pazarlık yapmayı deneyeceğim çok teşekkür ederim size de anakart için biraz daha araştırıyorum çünkü bütçemi çok fazla aşıyor onun dışında bir problemim yok sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı