GTX 560'ın Ömrü Ne Kadar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İdare ediyor su anda goruntunun kaliteside cok iyi. Kucumsemeyin su karti ya.

idare ediyor suanda goruntunun kaliteside cok iyi cucumsemeyin su karti ya

Küçümsemedim. İnternette birinin GTX 560 SE ile BF3'ü high ayarlarda oynadığını gördüm, şaşırdım senin BF4'ü nasıl oynadığını. Meğersem 1440x900 çözünürlüğünde oynuyormuşsun.

Ekran kartını değiştireceksen en azından bi GTX 760'a çıkarmak lazım yani bütçen yoksa hiç değiştirme.

Çok mu kotu? 1440 bence cok iyi. 1600 da oynatir yani. Çekirdek hizi 900 mhz oc 192 bit 4000 mhz ram orta seviye kart iste.

Ne istiyorsun arkadaşım, kaç yıl gider diyorsan, Low'da götürür min. 2 yıl... Daha iyi bir kart istiyorsan bütçe söyleyebilirsin.

Ne istiyorsun arkadaşım, kaç yıl gider diyorsan, Low'da götürür min. 2 yıl... Daha iyi bir kart istiyorsan bütçe söyleyebilirsin.

En az orta ayarlarda 2 yıl götürmesi lazım bu kartın. 1440x900 çözünürlükte en yüksek ayarlarda Battlefield 4 oynadığına göre.

Açıkçası sana bağlı. Biz geçen hafta arada aksıyor diye GTX 560 Ti ekran kartı yerin GTX 760 aldık.

Bence bu yaza kadar yenilemen gerek. Artık eskidi o kart.

Şu anda gtx 770 alacak gucum var ama iselmcim nasil? O kart icin intel core i5-3330 3.2 ghz 4 cekirdekli psuda xilince 550 watt ama suanda bu manitor icin o karta para vermeyi dusünmuyorum. Çunkğ 560 idare ediyor 1-2 beklemek istiyorum. Yeni kartlar icin.

GTX560 SE modeli ile call of duty ghosts oyununu full ayarlar da oynadım, hiç de kasmadı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı