GTX 650 Ti Boost Fan Temizliği

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar bildiğiniz üzere havalar ısındı. Camlar, pencereler kapanmıyor. Ona rağmen yanıyoruz :) Neyse konumuza gelirsek;

Bugün kasayı temizlemek istedim. İşlemci fanını pamukla falan temizledim. Süpürge ile yapamadım sığmıyor :) Kompresör alacağım fakat onu almadan önce saç kurutma makinesini soğuğa alıp öyle içine üflettim. Tozlar havaya kalktı falan bunlar önemli değil. İşlemci fanını öyle temizledim fakat ekran kartının olduğu yer biraz dar olduğu için ne süpürge, ne saç kurutma makinesi fayda etti. Kulak çöpü ile temizliyim dedim o da nafile :) Çıkartmayı da pek gözüm kesmedi çünkü hiç yapmadığım şeyler. Onun fanlarını nasıl temizleyebilirim? Gördüm baya toz olmuş pervaneleri. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saç kurutma makinesi kullanma alet kısa devre yapar riske girme kompresör al ben eski ekran kartımın fanınnı söküp suyla yıkadım sonra yağını sürüp çalıştırdım hiç sıkıntı olmadı belki öylede deneyebilirsin :D

Saç kurutma makinesi kullanma alet kısa devre yapar riske girme kompresör al ben eski ekran kartımın fanınnı söküp suyla yıkadım sonra yağını sürüp çalıştırdım hiç sıkıntı olmadı belki öylede deneyebilirsin :D

Niye öyle bir şey yapsın ? Fanını sökebilsem zaten :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı