GTX 650 Ti GTA 5 Performansı

umutuys06

Hectopat
Yer
ankara
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim eğer bir yanlış yapmışsam özür dilerim. Gelelim asıl meseleye ben bugun gta5 aldım ve yükledim. Oyunaçıldı fakat kasma yapıyor ve neden dolayı yapıyor hangi parçauymuyor. Ben kendim gb den dolayı olmuyor diye düşünüyorum bir desiz bi bakarsanız sevinirim.

İşletim sistemim: İlemci amd readion 6300 6 core 3.5 ghz 14.0mb Ekran kartı:Asus'u geforce 650 ti box oc 2gb
Anakartım : Asus m5a97 r2.0 RAM:4 GB

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM 4 Gb. Ondan dolayı olabilir. Ayrıca oyunu hangi ayarlarda çalıştırdığın daha önemli. Çünkü ekran kartın basit bi kart değil... Eğer 1920*1080 çözünürlük, FSAA sonda MSAA sonda, shadow ( gölge ayarları) sonda ise kasması normal.

Sa arkdaslar kac gundur girmiyordum ve cezaliydim o nedenle yanıtlayamadım af buyurun
Oyun orijinal mi ve ekran kartı sürücü sürümü, işletim sistemi nedir ?
oyun orjinal ve ekran kartı surucusu 353.06 isletim sistemi w8
Ekran kartı sürücünüz ve oyununuz güncel mi?
evet ikiside gunceldir.
RAM 4 Gb. Ondan dolayı olabilir. Ayrıca oyunu hangi ayarlarda çalıştırdığın daha önemli. Çünkü ekran kartın basit bi kart değil... Eğer 1920*1080 çözünürlük, FSAA sonda MSAA sonda, shadow ( gölge ayarları) sonda ise kasması normal.
teşekkur ederim ilgilendim dediklerinizle simdi ara ara kasıyo kasmayı sıfırlamak için ne yapmaliyim? Bi ilgilenirsen sevinirim

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı