GTX 650 Ti sistem RDR2'yi kasmadan oynayabilir mi?

İşletim sistemi
Windows 10

Maresting

Hectopat
RAM
HyperX Fury 16 GB RAM 2400 GHz 8+8
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 650 Ti (Zotac)
Anakart
Gigabyte B450M S2H.
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600 six Core proccessor 3.2 GHz 12 CP
İşte çalışarak ilk maşımı aldım ve RDR2 aldım. Oyunun indirmesini açtım ve yarısına kadar inmiş bulunmakta ama tek sorun ekran kartımın yetmediği için sizlere sormak istedim. Sence kasmadan rahat bir şekilde oynanır mı sistem özelliklerimi aşağıya yazdım yorum yazıp değerlendiren herkese teşekkür ederim şimdiden...

Keske oyunu alacaginiza ekran kartini yukseltseydiniz, elinizdekini satip tabii.

FSR acabiliyorsaniz daha iyi olur. Muhtemelen 1000 serisi alti FSR yoktur da.

İşte çalışarak ilk maşımı aldım ve RDR2 aldım. Oyunun indirmesini açtım ve yarısına kadar inmiş bulunmakta ama tek sorun ekran kartımın yetmediği için sizlere sormak istedim. Sence kasmadan rahat bir şekilde oynanır mı sistem özelliklerimi aşağıya yazdım yorum yazıp değerlendiren herkese teşekkür ederim şimdiden...

Çok zor.

Hocam sistem gereksinimi olarak oyun önerilen kartlarda AMD Radeon RX 480 4 GB istiyor.
İşlemciniz yeterli ancak ekran kartınız çok düşük kalmış Low ayarlarda bir deneyin.
Yalnız çok fazla da akıcılık beklemeyin derim NVIDIA GeForce GTX 650 Ti karttan.
Oyunu açmasına açar yalnız keyif vermez bu ekran kartı size.
Ekran kartınız yeterli değil hocam.

720p Low ayarlarda 30 FPS zorlar oynanabilirlik düşük olsa da bakılabilir.

480p ile Low'da oynayabilirsiniz, 40-50 FPS arası. Ama o şekilde oyunun tadı çıkar mı pek sanmam.

480p ile Low'da oynayabilirsiniz, 40-50 FPS arası. Ama o şekilde oyunun tadı çıkar mı pek sanmam.

Cikmaz. 720p neyse ama 480p inanilmaz, GTA San Andreas'dan kotu gozukur oyun. Bulanik olur, onunu zor gorur.

Vega 11 1280x1024 çözünürlükte.
30 40 FPS oynuyorum her şey en düşük FSR performans modunda.
Vega11 GT1030'a yakın bir şey.
GT 1030 ise 600 serisinin bir üst kademesi olan 700 serisinden 750 Ti'a yakın bir şey.
720p de 15 20 alırsınız sanırım.
Yarısını indirmişsiniz zaten iptal etmenin manası yok. Bu şekilde oynayabilirseniz deneyin isterseniz bir.

Yeni konular

Geri
Yukarı