GTX 650 Ti sistemde FPS düşüklüğü

hopeus

Centipat
Daha fazla  
Oyunlarda aşırı düşük FPS alıyorum aynı sisteme sahip başka bilgisayar 30-40 FPS daha fazla alıyor. Driverların hepsi güncel, oyun bileşenlerinin hepsi yüklü.

Sistem:
Windows 10 Home (7, 8,8.1 hepsini denedim yine aynı)
ASUS GTX650 Ti Boost
Intel Core 2 Quad 8300
4 GB RAM DDR3
Gigabyte G41M-combo

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunu oynadığına göre değişir benim eski bilgisayarımda da aynı ekran kartından vardı 2013 yılında çıkan orta seviyeli bir kart CS:GO / LoL / GTA 5 gibi oyunları rahat açabilecek bir kart.

Oyunlarda aşırı düşük FPS alıyorum aynı sisteme sahip başka bilgisayar 30-40 FPS daha fazla alıyor. Driverların hepsi güncel, oyun bileşenlerinin hepsi yüklü.

Sistem:
Windows 10 Home (7, 8,8.1 hepsini denedim yine aynı)
ASUS GTX650 Ti Boost
Intel Core 2 Quad 8300
4 GB RAM DDR3
Gigabyte G41M-combo
Güç kaynağı yetmiyor olabilir. Hangi oyunlardan bahsediyorsunuz bazı oyunlarda 4 GB RAM haritayı yükleyemez.

Hangi oyunu oynadığına göre değişir benim eski bilgisayarımda da aynı ekran kartından vardı 2013 yılında çıkan orta seviyeli bir kart CS:GO / LoL / GTA 5 gibi oyunları rahat açabilecek bir kart.

Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. CS:GO özellikle Low ayarlarda 20 FPS alsam şükrediyorum.
Güç kaynağı yetmiyor olabilir. Hangi oyunlardan bahsediyorsunuz bazı oyunlarda 4 GB RAM haritayı yükleyemez.

Aynı sistem dediğim gibi işlemciden tutun RAM markasına kadar hepsi aynı ama bendeki bilgisayar 30-40 FPS aşağı alıyor. Örneğin oyun olarak CS:GO ve PUBG Mobile diyebiliriz zaten oynadığım oyunlar bunlar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı