GTX 650 Ti Sistemi Satmak

Faruk Dursun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1 aydan kısa bir zaman önce Masaüstü bilgisayar topladım fakat ezkiden laptop kullanıcısı olduğum için hiç hoşuma gitmedi ve satmaya karar verdim veya değeri kadar edecek bir laptop ile takas etmeye. Çok yoğum bir çalışma hayatına sahip olduğum için insan gibi kullanamadım bile tertemizdir ve admin kardeş böyle konuların acılması yasakmıdır bılmıyorum ama banlama lütfen.

Özellikler:
Anakart: ASUS M5A97 EVO R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) Anakart
Ekran Kartı: Asus GTX650Ti Boost DCUII O.C GDDR5 2GB 192Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kartı
Harddisk: WD 3.5" 500GB Caviar Blue 16MB Cache SATA 3.0 7200Rpm Harddisk
İşlemci: AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Cache 95W 32nm İşlemci
Ram: 4GB Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Tek Modül Bellek
Ekran: AOC 21.5" E2270Swn GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
Kasa: FRISBY FC-G900B 500W GAMING MidT ATX SİYAH KASA
CD ROM: ASUS DRW-24F1ST 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI
Güç Kaynağı: Markasını unuttum fakat kaliteli bir marka bir sürü ayrı ayrı kablo sokma yerleri var kabloları korumalı kaplı hep iş yerinde olduğum için markasına bakamıyorum.

Bence bilgisayar gayet güzel. SSD ve 8gb ram olsaydı ve 950-1000 deseydiniz yağ gibi kayar giderdi elinizden. Bilgisayarı neden satmak istiyorsunuz ?

Bence parçaları ayrı ayrı satsan daha çok para edebilir.
Kardeş olabilir fakat işlemcisini sattım ekran kartını sattım felan diyelim her hangi parçası elimde kalacak kesin yine bu sefer daha çok karışacak işler canımı sıkacak. Önerin için teşekkür ederim ayrıca.

Bence bilgisayar gayet güzel. SSD ve 8gb ram olsaydı ve 700-800 deseydiniz yağ gibi kayar giderdi elinizden. Bilgisayarı neden satmak istiyorsunuz ?
Eskiden notebook kullanıcısıydım ve masaüstünü yeni aldım eski laptopum ısınıp kapanıyordu kendinden illahlah ettirdi en sonunda sinirlendim bidağa almam laptop dedim. Fakat ihtiyaç doyuyorum işim gereğiyle taşımam gerekiyor yanımda içindekileri göstermek için yaptığım tasarımlar kartvizit örnekleri vs. Bu yüzden yani hiçbir sorunum yok bu masaüstü ile.

Kardeş olabilir fakat işlemcisini sattım ekran kartını sattım felan diyelim her hangi parçası elimde kalacak kesin yine bu sefer daha çok karışacak işler canımı sıkacak. Önerin için teşekkür ederim ayrıca.

Eskiden notebook kullanıcısıydım ve masaüstünü yeni aldım eski laptopum ısınıp kapanıyordu kendinden illahlah ettirdi en sonunda sinirlendim bidağa almam laptop dedim. Fakat ihtiyaç doyuyorum işim gereğiyle taşımam gerekiyor yanımda içindekileri göstermek için yaptığım tasarımlar kartvizit örnekleri vs. Bu yüzden yani hiçbir sorunum yok bu masaüstü ile.
2.el piyasası bu şimdi sana vereceğime 1.300 tl gider birazdaha veririm gözüm görere göre kendim toplarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı