GTX 660 GTA 5 grafik ayarı ne olmalı?

453987

Decapat
Kolay gelsin, eski GTX 660 ekran kartı için grafik ayarı ne olmalıdır? Oyun arada bir takılıyor. Hızla araç kullanırken sık sık oluyor. Teşekkürler.

Takılmalar işlemciden dolayı olabilir, belleklerinizden dolayı olabilir, hard disk yüzünden olabilir, ısınma yüzünden olabilir. Bunları kontrol etmelisiniz.

Bu takılmalar ekran kartından çok; işlemciden kaynaklı oluyor. İşlemci modelinizi de öğrenebilir miyim? Hatta ek olarak kaç GB RAM kullandığınızı da.​
i5 4590, sistem ssd üzerine kurulu ama oyun hdd üzerinde. 8gb ram var ddr3 sistem.
Takılmalar harddiskden oluyor. GTX 660 high grafiklerde oynatır oyunu. SSD var mı sisteminizde?
Var ama oyun hdd üzerinde.

i5 4590, sistem ssd üzerine kurulu ama oyun hdd üzerinde. 8gb ram var ddr3 sistem.

Var ama oyun hdd üzerinde.
Sahip olduğunuz bileşenlere göre takılma yapmaması gerekiyor. İşletim sistemi uzun süredir mi kullanılıyor? Sistemde şişme olabilir, arka planda çok fazla uygulama kirliliği olabilir. En son ne zaman temiz kurulum yaptınız?​

Takılmalar işlemciden dolayı olabilir, belleklerinizden dolayı olabilir, hard disk yüzünden olabilir, ısınma yüzünden olabilir. Bunları kontrol etmelisiniz.
Detaylı kontrol etmedim güncelleme eylemine girerim diye. Malum piyasada artık pc düzmek zengin lüks işi oldu. 1 yıl önce sistem bakımı yapmıştım. Maucn vs değiştirdim. Detaylı fana kadar temizlemiştim.
Sahip olduğunuz bileşenlere göre takılma yapmaması gerekiyor. İşletim sistemi uzun süredir mi kullanılıyor? Şişme ihtimali olabilir. En son ne zaman temiz kurulum yaptınız?​
1 ay önce format attım uefi + bios üzerinden anakart logosunu kaldırıp hızlı başlangıcı açtım. Onun haricinde malwarebytes kullanıyorum.
Sahip olduğunuz bileşenlere göre takılma yapmaması gerekiyor. İşletim sistemi uzun süredir mi kullanılıyor? Sistemde şişme olabilir, arka planda çok fazla uygulama kirliliği olabilir. En son ne zaman temiz kurulum yaptınız?​
Yardımınız için teşekkürler. Malwarebytes arkada virüs tespiti yapmış bildirim vermediği için müdahale etmedim. Şuan iyi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı