Çözüldü GTX 670 sürücü güncellenirken "başarısız" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan1661

Femtopat
Daha fazla  
Fotoğrafta gözüktüğü gibi yeni sürücü geldi, ben de indirdim ancak kur dediğimde başarısız yazdı. Biraz araştırdım ancak çözümünü bulamadım.

Ekran görüntüsü 2021-06-23 104147.png

Çözüm
Desteklediğine dair resim.
Arkada çalışan bir şey var ki kurulumu engelliyor, bir daha kontrol edin. Dediğim gibi desteklemese sürücüyü zaten atmazdım.
@Er73748 hocam bir yardım eli uzatır mısın?
Arkada çalışan bir şey var ki kurulumu engelliyor, bir daha kontrol edin. Dediğim gibi desteklemese sürücüyü zaten atmazdım.

Dosya Ekleri

• Microsoft Update Kataloğu ve diğer 2 sayfa - Kişisel - Microsoft​ Edge 6_23_2021 11_34_32 AM.png
    Microsoft Update Kataloğu ve diğer 2 sayfa - Kişisel - Microsoft​ Edge 6_23_2021 11_34_32 AM.png
    554,4 KB · Görüntüleme: 37
Çözüm

Tabii ki hocam. Şimdi mobildeyim de bilgisyara geçtiğimde hemen yardımcı olacağım.

Ama arkada çalışan hiç bir uygulama yok ki görev yönetisinde falan hala aynı hatayı veriyor

Ama arkada çalışan hiçbir uygulama yok ki görev yönetisinde falan hala aynı hatayı veriyor.

DDU ile sürücüyü kaldırın tekrar. Daha sonra aygıt yöneticisinde temel görüntü bağdaştırıcıya sağ tıklayın ve cihazı kaldır deyin ondan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Update kurması lazım sürücüyü. Daha sonra GeForce Experience ile güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı