GTX 670 Video scheduler internal Error

simiramis

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Sorunum şu ki ekran kartım takılıyken bilgisayarı açtığım zaman sinyal yok yazısı alıyorum veya windows yazısı geliyor ve orda donup kalıyor. Onun dışında bazen bilgisayarı yeniden başlattığım zaman bu anlattığım evreyi geçmiş olmakta bulunup herhangi bir oyuna girdiğim zaman, seste takılmalar oluyor ve sonrasında ekran donuyor, sinyal gidiyor ve mavi ekranda ''video scheduler internal error'' tarzında bir uyarı alıyorum ve bilgisayarım yeniden başlatılıyor. Bu hatayı araştırıp çoğu çözümü denedim, gerek ddu yükleyip driverları sildim ve güncel olanları kurdum. Gerek ekran kartımın daha eski bir versiyonunu denedim. İşin ilginç tarafı nadiren de olsa bilgisayarım bazen kusursuz çalışıyor. Ayrıca ekran kartımı söktüğüm zaman görüntüyü anakartın onboardundan verince de hiçbir problem olmuyor. Sorun nedir çözemedim. Birkaç tane bilgisayarcıya götürdüm lakin onlarda çözüm bulamadı, kimisi ekran kartı bozuk dedi fakat bozuk olan ekran kartı ara sıra kusursuz çalışır mı anlayamadım :) O yüzden size bir danışayım dedim. Belki bu durumdan anlayan birisi olur.

Size bir de sistem özelliklerimden kısaca bahsedeyim.

Asrock z77 extreme 4
İntel core i5-3570K
Ekran kartı gtx670
bellek corsair vengeance 2x4gb

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı