GTX 690 görüntü bozukluğu

Ucu Be

Hectopat
Beyler GTX 690 ASUS ekran kartına sahibim. Sorum şu.

Şimdi kartta bilindiği üzere iki tane GTX680 var SLI biçiminde. Bu SLI'yi çoğu zaman anlamadığım biçimde açmıyor. Ayarlarına dokunmadan otomatik olarak sadece GTA V'de açtığını gözlemledim. Ayarları karıştırdığımda karşıma alternatif 1-2 gibi seçenekler çıktı. 1'i seçtiğim zaman SLI aktif oluyor. FurMark'ta hiçbir sorun vermeden cillop gibi geçiyor. Diğer yüklü oyunlarda da sıkıntı yok. Ama şöyle bir sıkıntımız var. LoL Client'te görüntü bozukluğu,(oyun içi problem yok) CS:GO harita bozukluğu (oynanışta sıkıntı yok) DVI dönüştürü kullanıyorum VGA'dan alarak. Renk geçişlerinden dolayı sorun DVI'da mı yoksa bende mi?(Bozukluktan kastım; CS:GO'da haritanın pır pır etmesi, yine silah gösteren sağ alt tarafında. Client'te ise yazı kayması, örneğin A'nın, B'nin üstüne çıkması gibi, vs.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın yanmış olabilir aynı sorun ile bende karşılaşmıştım laptop kullanıcı olarak ekran kartını değiştirdiğimde sorun ortadan kalkmıştı, mouse dan sağ Click yaparak NVIDIA denetim masasına git, görüntü ayarlarına ön ayarlama yapa gir orada ekran da kırılmalar oluyor ise, Ekran kartın güncellenmeli demektir. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-07_121310.png
    resim_2021-01-07_121310.png
    184 KB · Görüntüleme: 36
Orada herhangi bir sorun yok hocam.

Ekran kartın yanmış olabilir aynı sorun ile bende karşılaşmıştım laptop kullanıcı olarak ekran kartını değiştirdiğimde sorun ortadan kalkmıştı, mousedan sağ Click yaparak NVIDIA denetim masasına git, görüntü ayarlarına ön ayarlama yapa gir orada ekran da kırılmalar oluyor ise, ekran kartın güncellenmeli demektir. Yardımcı olabildiysem ne mutlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı