GTX 690 ile James Donkey JD24FG1MS144 monitörde G-SYNC açılır mı?

BahaTekin

Picopat
Selam. Merhabalar.

James Donkey JD24FG1MS144 monitör alacağım.
Özellikleri:
Panel tipi sec VA (by Samsung)
Panel oranı 16:9.
Ekran boyutu 24"
Çözünürlük 1920X1080 / 144Hz.
Konstrat oranı 3000:1(tipik)
Parlaklık 300 cd/m² (tipik)
Renk desteği 16.7 milyon.
Görüş açısı 178°(h) /178°(v) (tipik)
Tepki süresi 1ms.
Piksel aralığı 0.27156mm*0.27156mm.
Giriş birimleri HDMI 1.4, DVI, DP, jack.
Giriş voltajı DC 12V-3A.
Güçon <36W / standby < 0.5W.

Ekran kartım NVIDIA GTX 690.
Professiyonel olarak Valorant oynuyorum. FPS'im bazen drop yiyor ve 144'ün altına düştüğü oluyor. Ekranda yırtılma olsun istemiyorum. Bu monitörde G-Sync açabilir miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Merhabalar.

James Donkey JD24FG1MS144 monitör alacağım.
Özellikleri:
Panel tipi sec VA (by Samsung)
Panel oranı 16:9.
Ekran boyutu 24"
Çözünürlük 1920X1080 / 144Hz.
Konstrat oranı 3000:1(tipik)
Parlaklık 300 cd/m² (tipik)
Renk desteği 16.7 milyon.
Görüş açısı 178°(h) /178°(v) (tipik)
Tepki süresi 1ms.
Piksel aralığı 0.27156mm*0.27156mm.
Giriş birimleri HDMI 1.4, DVI, DP, jack.
Giriş voltajı DC 12V-3A.
Güçon <36W / standby < 0.5W.

Ekran kartım NVIDIA GTX 690.
Professiyonel olarak Valorant oynuyorum. FPS'im bazen drop yiyor ve 144'ün altına düştüğü oluyor. Ekranda yırtılma olsun istemiyorum. Bu monitörde G-Sync açabilir miyim? Cevaplarınızı bekliyorum.

Monitörü alırken G-Sync yazıyorsa açılır onun dışında açılmaz yanlış ürünü bulmadıysam monitörde FreeSync var G-Sync ile aralarında pek fark yok.

Ekran kartım da biraz eski 😀 Paugge V1.2 Vesa DisplayPort Sertifikalı 21.60 Gbps Bandwith Fiyatı bununla bağlayacağım ve sistemim G-Sync açar mı ona göre danışmak istedim. Son senelerde Free Sync'de G-Sync açma muhabbeti ile... (Alacağım monitörde G-Sync yok olarak gösteriyor)

FreeSync monitörünüzde G-Sync’i nasıl açarsınız

• NVIDIA sürücülerinizi en eski Sürüm 417.71 olacak şekilde yükseltin (daha eski sürümler çalışmamaktadır).
FreeSync monitörünüzde nasıl G-sync açabileceğinize dair rehber | AOC Monitors Alıntı aldığım bir makale. Ekran kartımın bu sürümü desteklediğini gösteriyor.

Son düzenleme:
Ekran kartım da biraz eski 😀 Paugge V1.2 Vesa DisplayPort Sertifikalı 21.60 Gbps Bandwith Fiyatı bununla bağlayacağım ve sistemim G-Sync açar mı ona göre danışmak istedim. Son senelerde Free Sync'de G-Sync açma muhabbeti ile... (Alacağım monitörde G-Sync yok olarak gösteriyor)

FreeSync monitörünüzde G-Sync’i nasıl açarsınız

• NVIDIA sürücülerinizi en eski sürüm 417.71 olacak şekilde yükseltin (daha eski sürümler çalışmamaktadır).
FreeSync monitörünüzde nasıl G-sync açabileceğinize dair rehber | AOC Monitors alıntı aldığım bir makale. Ekran kartımın bu sürümü desteklediğini gösteriyor.

Alacağınız monitörde FreeSync var G-Sync ile aralarında çok fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı