GTX 750 2 GB vs GTX 550 Ti 1 GB

750 alınır ikisi arasında.

Dostum fikrini değiştirmek istemem fakat GTX 750 şu an için çok yetersiz. GT 1030 gücünde bulunduğunu baz aldığımız zaman sizi üzme ihtimali yüksek. GTX 550ti dan bahsetmiyorum bile. Eski tarz oyunları oynayan biriyseniz iş görür. Ama üstüne çok az bir fark ekleyip ikinci el GTX 1050 almak daha mantıklı. İşlemciniz nedir?

Dostum fikrini değiştirmek istemem fakat GTX 750 şu an için çok yetersiz. GT 1030 gücünde bulunduğunu baz aldığımız zaman sizi üzme ihtimali yüksek. GTX 550 Ti'dan bahsetmiyorum bile. Eski tarz oyunları oynayan biriyseniz iş görür. Ama üstüne çok az bir fark ekleyip ikinci el GTX 1050 almak daha mantıklı. İşlemciniz nedir?

AMD Phenom 8450 triple-Core
Biliyorum kötu bir işlemci onu da değistirmeyi düşünuyorum.

750 alınır ikisi arasında.
Peki 750 nin 1 gb lik versiyonumu alınır yoksa gtx 550 ti 1 gb mi

İşlemcin GTX 750'yi besleyebiliyor. GTX 1050ye ise %25'lik bir darboğazı söz konusu. Bence yine de ikinci el GTX 1050 al oyunlarda grafikleri fulleyip 1080p de oynarsan darboğaz bir nebze kapanabilir. GTX 550 Ti hiç girme başın ağrımasın ısınan bir kart hem daha fazla güç tüketiyor hem de performansı GTX 750'den oldukça düşük. YouTube'da karşılaştırma videoları var izleyip görebilirsin.

İşlemcin GTX 750'yi besleyebiliyor. GTX 1050ye ise %25'lik bir darboğazı söz konusu. Bence yine de ikinci el GTX 1050 al oyunlarda grafikleri fulleyip 1080p de oynarsan darboğaz bir nebze kapanabilir. GTX 550 Ti hiç girme başın ağrımasın ısınan bir kart hem daha fazla güç tüketiyor hem de performansı GTX 750'den oldukça düşük. YouTube'da karşılaştırma videoları var izleyip görebilirsin.

Anladım hocam peki ATI Radeon HD 5770 1 GB bu ekran kartı nasıldır? RX 550 dengi diye gördum ama tam bilemedim.

Link bu hocam

Anladım hocam peki ATI Radeon HD 5770 1 GB bu ekran kartı nasıldır?

Çok eski ve desteği yok artık.

Hocam peki
GTX 550 Ti.
AMD Phenom 8450 triple-Core 2.10GHz
6 GB RAM
Ile kaç FPS Valorant ve LoL oynayabilirim.

Hocam GTX 760 twgin Frozr 2 GB 256 bit almaya karar verdim. Benim işlemci bu ekran kartını destekler mi? Cevabınızı beklıyorum hocam bir de Valorant ve LoL de tahminen kaç FPS alırım. Tam anlamıyorum ben bu işlerden :)

Son düzenleme:
Hocam peki.
GTX 550 Ti.
AMD Phenom 8450 triple-Core 2.10GHz
6 GB RAM.
Ile kaç FPS Valorant ve LoL oynayabilirim.

Hocam GTX 760 twgin Frozr 2 GB 256 bit almaya karar verdim. Benim işlemci bu ekran kartını destekler mi? Cevabınızı beklıyorum hocam bir de Valorant ve LoL de tahminen kaç FPS alırım. Tam anlamıyorum ben bu işlerden :)

Hocam GTX 760 bahsettiğin o iki karttan da daha iyi bir karttır fakat ısınan bir kart. Güç tüketimide keza verdiği performansa göre oldukça yüksek Twin Frozr güzel modeldir soğutması iyidir. Elinizdeki PSU kaç watt? 80+ sertifikası var mı? Ona göre önerebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı