GTX 750 Sistem Assassin's Creed Unity Kaldırır mı?

JaCKHaLL05

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, sistemim GTX 750, 8 GB DDR3 1333MHz RAM ve Intel Core i5 2400 işlemcim.

Öncelikle sistemim AC Unity kaldırır mı, kaç FPS alırım?
Bir de ekran kartını GTX 950'ye yükseltsem nasıl olur oyunlarda?

Evet yanlış bilgi ile dolu geçmişin. [emoji38][emoji38] klavye ile yazmasını yeni öğrenip türkçesinin çok iyi olduğu kanaatine varan ilk defa görüyom:ROFL::ROFL:. Anlaşılan gtx 1060' ın rx 580' den pubg de 50 fps fark koyması fazla koymuş sana :cry::cry::D:D
Dostum, RX 580, 1060'dan daha iyi bir karttır. Bilip bilmeden konuşma bence.

Son düzenleme:
@toprox Aşağı yukarı RX 580 ile 1060 denk kartlar. Çok daha iyi felan değil. Bunu tartışmanın yeri de burası değil ayrıca.
@Arkham Kn1ght Yanlış bilgilendiriyorsun diyorum dinlemiyorsun. Denk kartlar değil diyorum 1050 Tİ daha güçlü bir kart. 960 ile 970 arasında bir kart 1050 Tİ. Yanlış bilgi verme.
Mevzuya dönecek olursak, bana kalsa ben Aliexpressten 400 TL'lik kart getirmem. Sonuçta 400 TL. Ama daha önce 650 Tİ almışlığım var ordan. Sıkıntısız çalışıyor ama belli de olmaz yani ben olsam almazdım 400 TL'ye Çin'den.

@toprox Aşağı yukarı RX 580 ile 1060 denk kartlar. Çok daha iyi felan değil. Bunu tartışmanın yeri de burası değil ayrıca.
@Arkham Kn1ght Yanlış bilgilendiriyorsun diyorum dinlemiyorsun. Denk kartlar değil diyorum 1050 Tİ daha güçlü bir kart. 960 ile 970 arasında bir kart 1050 Tİ. Yanlış bilgi verme.
Mevzuya dönecek olursak, bana kalsa ben Aliexpressten 400 TL'lik kart getirmem. Sonuçta 400 TL. Ama daha önce 650 Tİ almışlığım var ordan. Sıkıntısız çalışıyor ama belli de olmaz yani ben olsam almazdım 400 TL'ye Çin'den.
Yanlış olmuş kusura bakmayın. Daha iyi bir karttır. Ben arkadaşın yorumuna düzeltme yaptım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı