Assassin's creed unity için GTX770 SLI yapılır mı?

Cihan Taşkın

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Müzik Öğretmeni - Müzisyen
Zotac GTX770 kullanıyorum. Sizce bir tane daha alıp SLI mı yapayım yoksa yeni çıkan bir ekran kartı mı alayım?

GTX 770 tek başına Unity için yetecektir. Ortaya çıkan sistem gereksinimlerinin abartılı olduğunu düşünüyorum.

Bende öyle düşünüyorum aslında reklam amaçlı ya da ubisoft'un haince planlarından biri olabilir :) Zaten elimdeki ekran kartı 4gb. Ama rise of son of rome ultra da 25fps falan oluyor... SLI mı yeni bir ekran kartı next gene oyunlarda ultrada mükemmel sonuç için beni o düşündürüyor.

Bu kadar optimizasyon özürlü oyunda tek ekran kartıyla hakedilen performansı alamıyorsun. Bence sırf bu oyun ve bunun gibi oyunlar için SLI yapmak gereksiz. Nvidia sürücü yayınlar SLI performansını yeterince arttırırsa düşünülebilir. Ama şu an çok mantıksız.

Sanırım oyunu satın alırken oyun motorunu da yanında veriyorlar. Kısacası bizden kendi oyunumuzu yaratmamızı istiyorlar. Zira bu sistem gereksinimleriyle oyun oynamayı bırakın, yenisi yapılabilir. "Eski bayramlar..." diye başlayan yaşlı amcalar gibi görünmek istemiyorum ancak oyunun sadece çıktığı ve bize oynamanın kaldığı zamanları özledim. Şimdi çıkan her bir oyunun ardından çıkacak yeni sansasyonları gözlüyoruz. Yazık, ne diyeyim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı