GTX 750 sistem ilk açılışta kasıyor

EDİP1

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba 2. elden aldığım ekran kartı GTX 750 ilk basta bir şey yoktu sonra çok bilmiş kuzenim 2 GB ekran kartına overclock yaptı bir şekilde beni ikna etti biliyorsunuz deneme yanılmayla yaptık MSI Afterburner borner ile ilk basta bir şey yoktu sonra PC'yi acinca kasmaya basladı ama yeniden başlatınca bir şey olmuyordu mesela Valorant'ta 250 FPS almama rağmen ara sıra drop oluyor sizce ne yapmalıyım? Garanti dışı kalmş mıdır belki de ekran kartında değildir diye düşündüm format attım aynı sorun belki başka bir sorun vardır sizin görüşlerinize ihtiyacım var şimdiden eyvallah.

Merhaba. Sistemin yavaş açılması ile alakalı durumun ekran kartı ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Ara sıra drop oluyor derken FPS'de düşüklük yaşamıyorsanız bu konu monitörünüzün teknolojisi ile alakalı olabilir monitörünüz 144 Hz ise FPS'i 144'e sabitlemenizde fayda olacaktır bu şekilde FPS droptan korunmuş olacaksınız.

Merhaba. Sistemin yavaş açılması ile alakalı durumun ekran kartı ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Ara sıra drop oluyor derken FPS'de düşüklük yaşamıyorsanız bu konu monitörünüzün teknolojisi ile alakalı olabilir monitörünüz 144 Hz ise FPS'i 144'e sabitlemenizde fayda olacaktır bu şekilde FPS droptan korunmuş olacaksınız.

Teşekkür ederim zaten monitörde kötü ama ilk PC'yi çalıştırdıgımda o kasma sorununun monitörden oldugunu sanmıyorum.

arkadaşlar soruma cevap alamdım bugün youtebeda dolanırken aniden pc kapandı psudan bir sorun olabilirmi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı